پ

بازیگر نقش میجان در سریال کلبه ای در مه + همسرش

اینستاگرام بازیگر نقش میجان در سریال کلبه ای در مه , عکس همسر بازیگر نقش میجان , زندگی شخصی و واقعی بازیگر نقش میجان کیست ؟

بازیگر نقش میجان در سریال کلبه ای در مه + همسرش

رویا حسینی متولد دهه 70 است و بازیگری را در سال ۱۳۸۹ آغاز کرده است.

تحصیلات رویا حسینی

رویا حسینی در دانشگاه بازیگری خوانده و در این رشته فارغ التحصیل شده است.

ازدواج رویا حسینی

رویا حسینی تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

بازیگر نقش میجان در سریال کلبه ای در مه + همسرش

شروع فعالیت هنری رویا حسینی

رویا حسینی در اولین تجربه حرفه‌ای خود در بازیگری در کنار بازیگران شناخته شده همچون لیلا حاتمی و شهاب حسینی و مریلا زارعی به ایفای نقش پرداخت تجربه بازیگری با یکی از بهترین کارگردان های جهانی اصغر فرهادی را پیدا کرد.

فیلم سینمایی خانه امن است از دیگر کار سینمایی رویا حسینی به شمار می‌آید که توسط ناصر رفاهی کارگردانی شده است و در آن بازیگران شناخته شده همچون مامک مجد و وزارت رحمت جیرده و کسری ابراهیمی بازی می‌کردند. رویا حسنی در سال ۱۳۹۸ در فیلم روزهای نارنجی به کارگردانی آرش لاهوتی بازی کرد.

رویا حسینی درباره اهمیت بازیگری در زندگی اش می گوید : بعد از فارغ التحصیلی سینما از اولویت های زندگی من بود اما وقتی وارد سینما شدم کمی فاصله گرفتم برای اینکه با یک عشقی وارد حرفه بازیگری شدم و جاهای مختلفی برای تست می رفتم و فیدبک درستی نمی گرفتم این موضوع برای من آزار دهنده بود.

رویا حسینی با اینکه وارد شغل دیگری شد اما بازیگری همیشه در ذهنش بود و آن را دنبال می کرد و بعد از بازی در فیلم روزهای نارنجی بازیگری را خیلی جدی تر دنبال کردم.

رویا حسینی بعد از دلسردی از ورود به بازیگری تصمیم گرفت عکاسی کند و این هنر را خیلی جدی دنبال کرد و به درجات بالایی از موفقیت در عکاسی رسید. او درباره شغل عکاسی می گوید: خیلی حرفه ای عکاسی می کنم و دنیای جالبی برای من است. شغلهای مختلفی را امتحان کردم چون یک جا ثابت نمی توانستم باشم. اما عکاسی یک شغل برای من است و خیلی دوستش دارم.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید