انتقام سخت هواداران پرسپولیـس از سرمربی اسـتقلال!

index
ب

انتقام سخت هواداران پرسپولیسی از سرمربی استقلالی ها

بعد از شکست پرسپولیس مقابل استقلال در جام حذفی هواداران این تیم علیه سرمربی و کمک سرپرست استقلال موضع تندی گرفتند.

دربی جام حذفی برخلاف پیشبینی‌ها اصلا زیبا از آب در نیامد و یک دیدار سرد و کسل کننده را شاهد بودیم. با این حال آبی‌ها موفق شدند در ضربات پنالتی رقیب سنتی را شکست دهند و به مرحله نیمه نهایی جام حذفی راه پیدا کنند.

بعد از این بازی اعضای استقلال از عملکرد فغانی بسیار راضی بودند ولی پرسپولیسی‌ها معتقد بودند فغانی باید ارسلان مطهری را به دلیل خطای شدید روی فرشاد فرجی با کارت قرمز جریمه می کرد. موضوعی که یحیی گل‌محمدی هم بعد از بازی به آن اشاره کرد هرچند به طور کلی از عملکرد داور با تجربه کشورمان رضایت داشت.

فرزاد مجیدی کمک سرپرست باشگاه استقلال در اظهار نظری عجیب گفت: «اگر در این فصل چند داور مثل فغانی در لیگ ایران قضاوت می کردند استقلال با ۱۰ امتیاز اختلاف صدرنشین بود.»

همچنین فرهاد مجیدی سرمربی آبی‌ها هم بعد از پیروزی تیمش مقابل پرسپولیس در حالی که بسیار خوشحال بود در ادعای عجیب گفت: «من به پرسپولیس نمی‌بازم.»

بعد از این صحبت‌های عجیب برادران مجیدی هواداران پرسپولیس که به شدت از باخت تیمشان در دربی عصبانی بودند در فضای مجازی به این دو حمله کردند.

پرسپولیسی‌ها معتقد بودند با توجه به اخراج نشدن مطهری توسط فغانی در ابتدای بازی طبیعی بود که کمک سرپرست استقلال از عملکرد داور دربی راضی باشد. همچنین آن‌ها در واکنش به صحبت‌های سرمربی استقلال تصاویری از دربی برگشت همین فصل را به منتشر کردند تا به سرمربی استقلال یادآوری کنند مقابل پرسپولیس شکست خورده است.

 

دیدگاه ها

  • محسن جولای 17, 2021 :: 9:30 ق.ظ

    تیمشون هیچ ….نخورد….. هوادارش که دیگه هر چه ….میخوان بخورند

  • احسان جولای 18, 2021 :: 1:41 ب.ظ

    سلام.نگفت من به پرسپولیس نمی‌بازم.گفت من به اینها نمی بازم که خیلی فرق می کند.برخی کارشناسان معتقدند منظورش احتمالا وزارت ورزش و مدیران استقلال بوده اند.ضمنا انتشار تصاویر باخت استقلال انتقام سخت است؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.