تبلیغ فیس بوک در اینستاگرام برای بازگرداندن کاربران!

اینستاگرام برای تشویق کاربران به بررسی برنامه فیس بوک ، در حال انجام آزمایشی است.

این برنامه اشتراک عکس پیامی را در بالای خبرهای کاربران نشان می دهد که آنها را ترغیب می کند ویژگی هایی را که فقط در فیس بوک در دسترس هستند ، امتحان کنند.

سخنگوی اینستاگرام در بیانیه ای گفت: “ما در حال آزمایش روشی هستیم که به کاربرانی که حساب های اینستاگرام خود را به فیس بوک پیوند داده اند ، از ویژگی هایی مانند نحوه یافتن شغل و خرید یا فروش ، آخرین اخبار در فیس بوک با خبرباشند.”

شاید استفاده از فیس بوک برای تبلیغ یک برنامه محبوب دیگر منطقی نباشد ، اما این آخرین روشی است که این شبکه اجتماعی از Instagram برای برگرداندن مردم به برنامه فیس بوک استفاده کرده است. این شرکت دائماً این دو برنامه را به هم نزدیک کرده و کاربران را به پیوند به آنها ترغیب می کند. سال گذشته ، کتابی منتشر شد که در آن مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک ، از موفقیت اینستاگرام حسادت می ورزید و نگران بود که این برنامه در نهایت فیس بوک را ببلعد.

همچنین تنش بین او و بنیانگذاران اینستاگرام سرانجام منجر به جدایی آنها در سال ۲۰۱۸ شد.

طبق گفته Angjet ، فیس بوک اعلام کرده است که فقط گروه کوچکی از کاربران اینستاگرام که قبلاً حساب کاربری خود را به حساب فیس بوک خود پیوند داده اند ، این پیام ها را می بینند و می توانند عدم مشاهده آنها را انتخاب کنند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید