پ

پرسپولـیس از فرهاد مجیدی شکایت کرد!

وکیل پرسپولیسی ها عنوان کرد از سرمربی پرسپولیسی ها شکایت کرده اند.

 

معاون حقوقی پرسپولیس از شکایت این باشگاه علیه فرهاد مجیدی به دلیل انتشار فیلمی با محتوای توهین به آل کثیر، خبر داد.

ایمان حسین پور شرف‌شاد درباره صدور حکم محرومیت یک جلسه قطعی و یک جلسه تعلیقی یحیی گل‌محمدی توسط کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: مستند کمیته انضباطی برای حکم محرومیت یحیی گل‌محمدی ماده 55 مقررات انضباطی است اما این ماده درباره افرادی است که کارت قرمز گرفته‌اند. به همین دلیل رای صادره رکن قضایی فدراسیون واجد ایراد است.

وی افزود: طبق ماده 55، کمیته انضباطی می‌تواند برای افرادی که کارت قرمز دریافت می‌کنند، ضمن محرومیت‌های مربوط به اخراج از زمین، برخی محرومیت‌های دیگر را هم اعمال کند. در صورتی که گل‌محمدی کارت قرمز نگرفته و این ماده شامل وی نمی‌شود. در استیناف‌خواهی خود این موضوع را هم آماده کرده‌ایم و البته خواستار صدور دستور موقت هم هستیم زیرا موازین مورد استناد برای صدور رای ایراد دارد و اگر کمیته استیناف پس از بازی با ماشین‌سازی رای را نقض کند، دیگر راه برگشتی ندارد.

معاون حقوقی پرسپولیس با اشاره به شکایت این باشگاه از فرهاد مجیدی، سرمربی استقلال گفت: طبق اطلاعات موجود، فایلی که پس از بازی دربی از رختکن استقلال منتشر و در آن به نام فامیلی عیسی آل کثیر توهین می‌شود، در اینستاگرام فرهاد مجیدی استوری و از این طریق منتشر شده است. این اهانت خیلی زشت است اما انتشار آن می‌تواند معنی بدتری نیز داشته باشد. توهین به نام خانوادگی عیسی آل کثیر ساده نیست و می تواند آثار سوءِ فرافوتبالی داشته باشد.

حسین‌پور شرف شاد اضافه کرد: استقلال به هر طریقی در دربی نتیجه گرفت و حتی سرمربی تیم پرسپولیس این موضوع را به حریف تبریک گفت اما باید این فضای نامناسب توهین و اهانت هایی که در فضای فوتبال وجود دارد، به طریقی کنترل شود.

منبع
فارس
کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید