پ

میزان افزایش فوق العاده حقوق معلمان در سال ۱۴۰۰ مشخص شد

نماینده مردم خرم آباد در مجلس گفت: با وجود وعده‌های اولیه آقای نوبخت در خصوص اختصاص اعتباری بالغ بر ۶۰ هزار میلیارد تومان از محل قانون بودجه ۱۴۰۰ برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان، اما امروز نامه‌ای از سازمان برنامه و بودجه مبنی بر کاهش سقف بودجه رتبه بندی دریافت کردیم.

میزان افزایش فوق العاده حقوق معلمان در سال ۱۴۰۰ مشخص شد
وی تأکید کرد: در نامه سازمان برنامه و بودجه آمده است که اختصاص اعتبار به لایحه رتبه بندی معلمان فقط از محل جزء «۲» بند «و» تبصره ۲ قانون بودجه ۱۴۰۰ صورت می‌گیرد؛ ردیف اعتباری که رقمی معادل ۲۱ هزار میلیارد تومان در آن آمده است.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات ادامه داد: افزون بر این، ۱۲ دستگاه از محل ردیف جزء «۲» بند «و» تبصره ۲ لایحه بودجه ۱۴۰۰ جذب اعتبار می‌کنند، بنابراین این اقدام سازمان برنامه موجب کاهش سقف اعتباری برای اجرای لایحه رتبه بندی معلمان می‌شود.

وی گفت: لایحه رتبه بندی معلمان حدود یک ماه پیش به کمیسیون آموزش و تحقیقات ارائه شد و در چند نوبت کاری در این کمیسیون مورد بررسی قرار گرفت. طبق اعلام رئیس کمیسیون، نوبخت وعده داده بود هزینه‌های مورد نیاز این لایحه از سوی دولت تامین خواهد شد.

ویس‌کرمی اظهار داشت: همان زمان بنده به اعضای کمیسیون اعلام کردم که با توجه به اینکه ماه‌های پایانی دولت دوازدهم است نباید با طناب پوسیده این دولت به چاه برویم و احتمالاً دولت دست ما را در پوست گردو می‌گذارد که همین اتفاق افتاد.

کلیدواژه : معلمان
اشتراک در
اطلاع از
guest
2 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
عباس

قشنگ‌ترین روش تصمیم سازان و تصمیم‌گیران دزد دروغگو و بی شرف در کشور عزیزم ایران ضایع کردن حق و حقوق مستضعفین از جمله فرهنگیان عزیز است و عجیب هم نیست

حسین خواجویی فرد

با سلام. به خواست خدا مسئولین امر کار رتبه بندی معلمان را به سر انجام برسانند. 1.تا دست گروه وهابیت در انتهای مرزهای استان کرمان کوتاه شود وان معلم وظیفه شناس راه چاره را در دست واراده ای دلسوزانه دارد وآنگاه دانش آموزان این مناطق محروم بر علیه نظام وکشور خود بلند نشده وبا راه وروش های گوناگون توسط دلسوزان آموزش وپرورش تربیت شده واز هر لحاظ پاسدار کشور ودین وناموس خواهد و معضلات سنگین بیخ گوش پایتخت به عنوان کارتون خواب درست نمی‌شود ویا دلالان دلار و اسلحه وغیره غیره با دلگرمی معلمی حقوق درستی دارد تمام معضلات رفع… بیشتر بخوانید

2
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x