احتمال ریاست روحانی بر مجمع جدی است؟

index
ب

عضو شورای مرکزی حزب کارگزاران سازندگی می‌گوید: رهبری چه بسا در دوره ای که مسؤلیت آقای صادق لاریجانی تمام شود، بنا باحراز صلاحیت و قابلیت‌های منحصر به فرد آقای روحانی در قیاس با اعضای فعلی مجمع، ریاست را به عهده آقای روحانی واگذار کنند.

محمد عطریانفر گفت:

شخصیت هایی که در موقعیت های برجسته در کشور مسؤلیت داشتند به خصوص رؤسای جمهور، در پایان دوران خدمتشان مورد احترام رهبری قرار می گیرند و معمولا به عضویت در مجمع تشخیص دعوت می شوند.

خاتمی هم برای حضور در مجمع تشخیص دعوت شد اما تمایلی به حضور در مجمع نداشت.

احمدی نژاد هم همین موقعیت را پیدا کرد گرچه قدر ناشناسی و ناسپاسی کرد و از حریم حکم رهبری با موضع گیری‌های عجیب و غریب خود صیانت نکرد.

آقای روحانی هم در ادامه این سنت پیشین از ناحیه رهبری، به عنوان عضو مجمع تشخیص درصورت تمایل دعوت به حضور خواهد شد.

فکر می کنم که رهبری درصورت تمایل روحانی در دوره ای که مسؤلیت آقای لاریجانی تمام شود، بنا به احراز صلاحیت و قابلیت‌های منحصر به فرد آقای روحانی، ریاست را به عهده او واگذار کنند.

{آینده اعضای کابینه چون ظریف، زنگنه و …}: یک شخصیتی که به صفت فردی و حقیقی مورد تایید رهبری باشد علی القاعده می تواند در مظان عضویت مجمع تشخیص مصلحت نظام قرار گیرد.

هر دولتی که بر سر کار می آید باید از تجارب دولت پیشین خود بهره بگیرد و این فرقی نمی کند که آقای رئیسی باشد یا فرد دیگری.

دیدگاه ها

  • مهدی جولای 21, 2021 :: 10:38 ق.ظ

    شماپیش گوی پست افراددید؟!!!!!فانی کجومیره.این کجو میره .تعیین جاباشماست؟!!!تحلیگر سیاسی بعد۶۸سالگی توهم وهذیان سراغ بعضیامیاد.تابیشتر کوس رسوایی اصلاح طلبا بلند نشده بازنشسته شوید.ازماگفتن .بدتون نیاد.

  • خیرخواه جولای 21, 2021 :: 10:45 ق.ظ

    افکارعمومی این نطر را ندارند.تشخیص مصلحت ؟!!!!افتضاحی که شمااصلاح طلباباکلید(فریب)برسرمملکت اور ن نقطه سیاهیست که پاک شدنی نییت اقای تحلیگرسیاسی هذیان گو!وپررو لااقل ازملت عذرخواهی نمیکنن؟

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.