پ

قیمت آیفون ۱۳ چقدر است + تاریخ عرضه آیفون ۱۳

پس از برهم زدن ویروس کرونا در شرایط بازار ، اپل حتی مجبور شد برنامه های خود را تغییر دهد و گوشی های خود را که معمولاً در ماه سپتامبر از آنها رونمایی می کرد ، با یک ماه تأخیر معرفی کند. اما بعد از حدود دو سال ، به نظر می رسد که اگرچه اوضاع کاملاً به حالت عادی برگشته است ، اما پیشرفت زیادی کرده است. به همین دلیل انتظار می رود اپل به برنامه قبلی خود برگردد و در اواسط سپتامبر (اواخر شهریور) از گوشی های خود رونمایی کند. در اواخر ماه سپتامبر (اوایل مهر ماه) ، به احتمال زیاد باید شاهد عرضه رسمی این تلفن ها در فروشگاه ها باشیم.

اگر می خواهیم دقیقتر در مورد تاریخ عرضه گوشی های سری 13 آیفون صحبت کنیم ، باید سه شنبه 14 سپتامبر (23 شهریور) را انتخاب کنیم. طبق معمول ، اپل روز سه شنبه رونمایی از گوشی های خود را برگزار می کرد و به نظر می رسد این اتفاق دوباره تکرار خواهد شد. در این صورت ، به احتمال زیاد 10 روز بعد ، در 24 سپتامبر ( دوم مهر ) ، عرضه رسمی این تلفن ها را در فروشگاه های اپل خواهیم داشت.

قیمت آیفون ۱۳ چقدر است + تاریخ عرضه آیفون ۱۳

تاکنون صحبتی در مورد قیمت آیفون 13 پرو مکس یا تغییر آن نسبت به قبل نشده است. اما به چه معنی است؟ با رونمایی از آیفون های جدید ، قیمت آیفون های نسل قبل حدود 100 دلار کاهش می یابد. بنابراین انتظار می رود آیفون 13 پرو مکس با قیمت پایه 1100 دلار وارد بازار شود و آیفون 12 پرو مکس همچنان ادامه خواهد داشت با قیمت پایه 1000 دلار در دسترس باشد. قیمتی که با توجه به سایر پرچمداران شرکت های رقیب بسیار منطقی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید