انتشار جزئیات جدید از بازی فیفا ۲۲ ( FIFA 22 )

index
ب

Electronic Arts تریلر جدیدی از FIFA 22 منتشر کرده است. این تریلر بیشتر روی جزئیات گیم پلی و فناوری جدید این شرکت یعنی HyperMotion تمرکز دارد.

طبق گفته EA ، این شرکت از فناوری جدید خود فقط در کنسول های PS5 و Xbox Series X / S استفاده کرده است. بنابراین ، نسخه هشتم کنسول و رایانه های شخصی FIFA 22 فاقد این فناوری خواهد بود.

نمایی از محیط بازی FIFA 22

 انتشار جزئیات جدید از بازی فیفا 22 ( FIFA 22 )

 

فناوری HyperMotion به صورت واقعی حرکات بدن بازیکنان را متحرک می کند. بنابراین ، در FIFA 22 شاهد انیمیشن های طبیعی و روان در حرکات بازیکنان خواهیم بود. روند بازی به طور قابل توجهی بهبود یافته و محیط بازی طبیعی تر شده است.

طبق گفته تیم سازنده بازی ، فناوری hypermotion نتیجه ضبط حرکت بیش از ۲۲ بازیکن است. آنها به طور مداوم حرکات بدن خود را ثبت می کنند. آنها با استفاده از این فناوری بیش از ۸ میلیون انیمیشن خلق کرده اند.

خوشحالی بعد از گلزنی در فیفا ۲۲

 انتشار جزئیات جدید از بازی فیفا 22 ( FIFA 22 )

 

تیم سازنده اعلام کرد که تعداد انیمیشن ها نسبت به نسخه قبلی FIFA سه برابر شده است. بازیکنان تکنیک و حرکات بیشتری با توپ دارند. همچنین کنترل توپ نرمتر شده است تا بازیکنان بتوانند به راحتی با هم تیمی های خود پاس بدهند. همه اینها به لطف فناوری hypermotion ایجاد شده اند.

 انتشار جزئیات جدید از بازی فیفا 22 ( FIFA 22 )

تاکتیک ها بسیار شناور و کاربردی شده اند و تعامل بازیکنان با یکدیگر افزایش یافته است. این به دلیل ارتقا هوش مصنوعی در FIFA 22 است. AI در حمله و دفاع هوشمند است و در موقعیت ها عملکرد خوبی دارد.

حرکات طبیعی دروازه بان

 

فیزیک بازی به گونه ای است که بازیکنان بسته به شرایط رفتارهای مختلفی دارند. شایان ذکر است که احساسات و رفتارها در برابر پاس دادن و شلیک در طول مسابقه واکنش متفاوتی نشان می دهند. نبردهای هوایی و نبردهای رو در رو تغییرات چشمگیری داشته اند.

در طول بازی بازیکنان واکنش های جالبی دارند. به عبارت دیگر ، وقتی بازیکنی موقعیت خوبی داشته باشد ، با نشان دادن دست موقعیت خود را اعلام می کند. حتی تیمی که گل می زند ، تیم باتجربه با حرکات مختلف تیم را به آرامش دعوت می کند. جالب است بدانید که بازیکنان در طول مسابقه با یکدیگر صحبت می کنند.

بازیکنان چلسی در فیفا ۲۲

 انتشار جزئیات جدید از بازی فیفا 22 ( FIFA 22 )

 

واکنش دروازه بان های فیفا ۲۲ نسبت به نسخه قبلی آنها ارتقا یافته است. در واقع حرکات و فیزیک دروازه بان از نو طراحی شده است. متناسب با شرایط عملکرد بهتری دارند. فیزیک توپی نیز پیشرفت چشمگیری داشته است. چرخش و حرکت توپ نرم و طبیعی شده است. بازیکنان می توانند کنترل بهتری روی توپ داشته باشند.

به طور کلی ، ما شاهد پیشرفت خوبی در نسخه جدید FIFA بوده ایم. FIFA 22 در تاریخ ۹ اکتبر ۱۴۰۰ در کنسول های نسل هشتم و نهم پلی استیشن و ایکس باکس ، گوگل استودیو و رایانه های شخصی منتشر خواهد شد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.