پ

ترجمه متن استوری اینستاگرام به 90 زبان دنیا

کاربران اینستاگرام در سراسر جهان می توانند با استفاده از ویژگی جدید “مشاهده ترجمه” ترجمه متن در داستان ها را به 90 زبان زنده جهان مشاهده کنند.

با وجود این ویژگی جدید ، هنگامی که یک متن به زبان خارجی در داستان کاربر شناسایی می شود ، گزینه جدیدی به نام “مشاهده ترجمه” در سمت چپ بالای تصویر نمایش داده می شود که کاربران می توانند برای مشاهده ترجمه متن انتخاب کنند.

اینستاگرام توضیح می دهد که این ویژگی جدید در دسترس همه کاربران در سراسر جهان خواهد بود و اکنون بیش از 90 زبان را در اختیار شما قرار می دهد تا ارتباط آنها با مخاطبان بین المللی راحت تر شود.

در سال 2016 ، اینستاگرام ویژگی “ترجمه خودکار” را برای نظرات ، زیرنویس ها و بیوگرافی های کاربران اضافه کرد. در آن زمان استوری های اینستاگرام به این سیستم عامل اضافه نشده بودند و اکنون پس از گذشت چندین سال ، استوری های کاربران به قابلیت ترجمه مجهز می شوند.

اگرچه ویژگی جدید می تواند متون را ترجمه کند ، اینستاگرام می گوید که قابلیت ترجمه صوتی در حال حاضر در دسترس نیست. اگرچه این شبکه اجتماعی قابلیت زیرنویس خودکار را به داستان های ویدیویی در ماه مه اضافه کرد ، اما به نظر می رسد ممکن است روزی صدای کاربران را نیز ترجمه کند.

با توجه به اینکه اینستاگرام در سراسر دنیا بسیار محبوب است و کاربران از آن به زبانهای مختلف استفاده می کنند و همچنین ویژگی استوری این شبکه اجتماعی بسیار محبوب است ، بدون شک ویژگی جدید اینستاگرام یک گام به جلو و پیشرفت است. در نظر گرفته شده است. اینستاگرام همچنین به زبان های این ویژگی اشاره کرده است که کاربران در سراسر جهان می توانند متن ها را به بیش از 90 زبان مختلف از جمله عربی ، هندی ، ژاپنی و پرتغالی ترجمه کنند و بدیهی است که این ویژگی گزینه ترجمه به فارسی را نخواهد داشت.

کلیدواژه : اینستاگرام
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید