پ

بیوگرافی نازنین ملایی قایقران ایرانی + همسرش

بیوگرافی نازنین ملایی

نازنین ملایی اگر ورزشکار نمیشد حتما درسش را در رشته دندانپزشکی پیگیری میکرد ، در دوران ورزش هم هرگز از تحصیل غافل نشده است و تا کنون مدرک کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی را دریافت کرده است .

نازنین ملایی قهرمان قایقرانی متولد 8 بهمن 1370 در شهر بندر انزلی می باشد ، وی فارغ التحصیل کارشناسی و کارشناسی ارشد مدیریت ورزشی می باشد .

نازنین ملایی گفته است در ابتدا به رشته قایقرانی علاقه ای نداشتم اما انرژی و خاصیت آب مرا جذب این رشته ورزشی کرد .

زمانی که شانزده سال بیشتر نداشت(1376) یک مربی از کشور فرانسه در ایران برای یافتن استعداد های قایقرانی از نوجوان های ورزشکار تست میگرفت ، نازنین ملایی در آن زمان در رشته دو و میدانی فعالیت میکرد و آمادگی جسمانی خوبی داشت و توانست در تست های مورد نظر نمرات خوبی دریافت کند .

ملایی در آن زمان شنا هم میکرد و این یک امتیاز مضاعف برای او بود ، در نهایت به عنوان یکی از استعداد های رشته قایقرانی انتخاب شد و وارد این رشته ورزشی شد .

با گذشت یکسال یعنی در سال 87 وارد تیم ملی شد و در آن زمان انگیزه زیادی داشت تا بتواند روندی را طی کند تا در المپیک شرکت کند .

ملایی در سال 2013 در مسابقات قهرمانی آسیا در لوآن چین توانست به همراه هم تیمی هایش در رشته روئینگ 4 نفره مدال نقره را کسب کند ، این اولین قهرمانی وی در سطح آسیا بود که برایش بسیار با ارزش و خاطره انگیز بوده است .

در بازی‌ های آسیایی ۲۰۱۴ با میزبانی کره جنوبی ( اینچئون ) به همراه حمیرا برزگر ، سولماز عباسی و مهسا جاور در رشته چهار نفره جفت پاروی سبک‌وزن بانوان، به جایگاه سوم و نشان برنز بازی ‌ها دست یافتند .

اکنون در زمان های خالی که در اردو ها حضور ندارد در زمینه مربیگری فعالیت میکند و قصد دارد پس از دوران قهرمانی وارد عرصه مربیگری شود و به صورت حرفه ای مربیگری را دنبال کند .

در مورد حضور در المپیک گفته است : المپیک پایان کار نیست و تازه یک آغاز برای ورزشکار رقم میخورد که می تواند او را برای جامعه شناخته شده تر کند …

نازنین ملایی در مسابقات گوناگون در قالب تیم ملی جمهوری اسلامی ایران توانسته است تا کنون هفده مدال رنگارنگ کسب کند که 3 مدال طلای انفرادی آسیایی در کارنامه ی ورزشی او میدرخشد .

ازدواج

خانم نازنین ملایی تا کنون ازدواج نکرده اند و مجرد می باشند ، در مورد ازدواج گفته است که زندگی ورزشی با ازدواج تضادی ندارد و میتواند حتی کمک کننده باشد .

بیوگرافی نازنین ملایی قایقران ایرانی + همسرش بیوگرافی نازنین ملایی قایقران ایرانی + همسرش بیوگرافی نازنین ملایی قایقران ایرانی + همسرش بیوگرافی نازنین ملایی قایقران ایرانی + همسرش بیوگرافی نازنین ملایی قایقران ایرانی + همسرش

 

 

 

 

منبع
برگرفته از mag.noorgram.ir
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید