رویدادهای خارجیمطالب داغ

سوزانا اوهلن مجری زن آلمانی و جنجال گِل‌ مالی کردن خود !+ تصاویر

سوزانا اوهلن مجری برنامه “صبح بخیر آلمان” مجبور شد برای پخش ویدئویی از گِل‌ مالی کردن خود قبل از گزارش اخبار سیل ، عذرخواهی کند.

susanna ohlen rtl unwetter - سوزانا اوهلن مجری زن آلمانی و جنجال گِل‌ مالی کردن خود !+ تصاویر

سوزانا اوهلن ، مجری برنامه “صبح بخیر آلمان” از آرتل ، پس از انتشار ویدئویی از گِل‌ مالی کردن لباس هایش قبل از تهیه گزارش از سیل اخیر این کشور ، مجبور به عذرخواهی شد.

اوهلن ۳۹ ساله گفت بعد از اینکار احساس شرم به او دست داده است.

آرتیل همچنین اعلام کرد که مجری برنامه به دلیل نقض قوانین این شبکه به طور موقت معلق شده است ، اما این شبکه تلویزیونی درمورد اینکه آیا اقدامات مجازات دیگری علیه مجری برنامه در نظر گرفته ، اظهار نکرد.

Susanna Ohlen 2 - سوزانا اوهلن مجری زن آلمانی و جنجال گِل‌ مالی کردن خود !+ تصاویر

سوزانا اوهلن در بیانیه ای گفت که اشتباه بسیار بدی مرتکب شده است.

وی در حال گزارش از منطقه باد بد مونسترفل در شمال نوردراین-وستفالن بود ، جایی که باران های بی سابقه هفته گذشته بسیاری از خانه ها را ویران کرد و ده ها کشته برجای گذاشت.

اوهلن گفت قبل از فیلمبرداری برنامه “صبح بخیر آلمان” همیشه به قربانیان سیل در منطقه کمک می کرده است. اما قبل از اینکه برنامه اش روی آنتن برود ، او احساس شرمندگی می کند که با لباس تمیز جلوی دوربین برود ، تا بتواند بدون فکر گل و لای لباس های خود را بکشد. به محض اینکه خم شد تا لباسهایش را کثیف کند ، یک بیننده از این موضوع فیلم برداری کرد و آن را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد. مجری تلویزیون آلمان در ادامه از این مسئله عذرخواهی می کند که این اتفاق هرگز نباید می افتاد.

هفته گذشته ، بدترین سیل در تاریخ آلمان در مناطقی از کشور رخ داد که ویرانی هایی به بار آورد ، دست کم ۱۷۰ نفر کشته و میلیاردها خسارت به بار آورد. ده ها نفر نیز در سیل مفقود شده اند. رهبران اروپایی دلیل اصلی وقوع سیل ، که بلژیک ، سوئیس ، لوکزامبورگ و هلند را نیز تحت تأثیر قرار داده است ، تغییرات اقلیمی را مقصر دانستند.

8978979 - سوزانا اوهلن مجری زن آلمانی و جنجال گِل‌ مالی کردن خود !+ تصاویر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا