پ

بیوگرافی محمدحسین میثاقی و همسرش + عکس

محمدحسین میثاقی ۱۴ مهرماه ۱۳۶۵ در کرج به دنیا آمد. او یک برادر و چهار خواهر بزرگتر از خود دارد و خانواده میثاقی با حضورش هشت نفره شدند. پدرش فرهنگی بوده و اکنون از دنیا رفته است.

محمد حسین میثاقی ازدواج کرده و متاهل است. او در مصاحبه هایش اعلام کرده که شرمنده همسرش است، چون کل زندگی و نگهداری از فرزندشان را یک نفره پیش می برد. تا کنون پیش نیامده که همسرش غر بزند و بگوید کارت را کم کن. حتی شده که وقتی میثاقی خسته بوده و خواسته کاری را بپیچاند، همسرش مخالفت کرده است. همسرش پایه و همراه او برای فیلم دیدن است. همه فیلم های خوب ایرانی را با او می بیند، تماشای فیلم خارجی چند سال است که کم شده و به جایش سریال می بینند. میثاقی در یکی از مصاحبه هایش به شوخی گفته است: «به طور کلی در زندگی مان تقسیم وظایف کرده ایم. مثلا من صحبت می کنم همسرم گوش می دهد.»

خاطره با همسرش

یک روزی دیر وقت در خانه به همراه خانومم بازی بایرن مونیخ و بارسلنا را تماشا می کردم، وقتی بارسا گل زد من خیلی داد زدم، یکی از همسایه های ما یک خانوم مسن است که به خانومم گفتم فردا برود حتما حالشو بپرسد. جالب اینجاست فردا همسایه ها به من گفتند آنها همزمان بازی والیبال را می دیدند که با صدای من فهمیدند که در بازی فوتبال اتفاقی افتاده است.

فرزند محمد حسین میثاقی

پسر او در ۲۸ بهمن ۹۶ در بیمارستان صارم تهران به دنیا آمد. او پس از به دنیا آمدن فرزندش گفت: با سن و سال من، این بچه بیشتر رفیق من است تا فرزندم.
میثاقی برای انتخاب نام پسرش خیلی به جزئیات فکر کرده است. مثلاً نام انتخابی حتماً کوتاه باشد. اولین حرف فامیلی اش با آخرین حرف اسمش یکی باشد و بشود لوگو یا طرح خاصی با اسم و فامیلش طراحی کرد. حتی به کسانی که در این روز متولد شده اند نیز فکر کرده، روز تولد سام با روز تولد مایکل جردن و ۱۰ ورزشکار و هنرمند مشهور دیگر یکی است.
برایش آنقدر ها مهم نیست شغل انتخابی پسرش چه باشد، بیشتر دوست دارد پسرش در کار و حرفه انتخابی اش خاص و نفر اول باشد. حالا اگر ورزشکار یا خبرنگار و حتی نویسنده و اهل فیلم و موسیقی شود، مهم این است که در حرفه انتخابی اش خاص باشد و زبانزد.

از همان کودکی علاقه اش به فوتبال شروع شد و تا 14 سالگی در تیم نوجوانان کرج بازی می کرد اما مدتی بعد پدرش با ادامه بازی او مخالفت کرد. پدرش مدیر مدرسه و برادرهایش تحصیل کرده هستند و می گوید تنها من بودم که درست درمان درس نمی خواندم برای همین پدرم سخت گیری می کرد.

سرگرمی ها و علایق

میثاقی بازیکن فوتسال است. وقتی حین فوتسال زانویش زخم می شود و رویش آب می ریزد، به او مزه می دهد. همینطور وقتی از سالن برمی گردد و چند روز بدن درد دارد، آن درد برایش لذتبخش است.
این مجری کتاب خواندن را هم خیلی دوست دارد. می گوید سادیسم و مازوخیسمی دارم که در خانه کتاب باید باز باشد و گاهی این موجب آزار همسرم می شود. عقاید یک دلقک، خداحافظ گری کوپر، جزء از کل و ناتور دشت از کتاب های مورد علاقه او هستند.
یکی دیگر از علاقه مندی ها و تفریحاتش تماشای فیلم خوب است.
در زمینه طرفداری در فوتبال او یک استقلالی است. فوتبالیست مورد علاقه اش مارادونا بوده و هست و از بین ایرانی ها نسل طلایی عابدزاده، علی دایی، علی منصوریان، خداداد عزیزی و خلاصه همه شان را دوست دارد.
از میان خوراکی ها به ماکارونی، ته دیگ برنج، قرمه سبزی، نوشیدن چای با خرما و… علاقه دارد.

 

منبع
ساعدنیوز
کلیدواژه : محمدحسین میثاقی
اشتراک در
اطلاع از
guest
3 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
راشین

این خانم که سوگل طهماسبیه!

علی

آدم بی شخصیت و هوچی گری هست من راضی نیستم از پول و زمان این مردم خرج یک همچین لوبتی بشه

ناشناس

از کتابهای مورد علاقش میشه به توهم افراطی و شخصیتش پی برد معلوم شد چرا انقد خاله زنک تشریف داره..کیسه کش متوهم

3
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x