رویدادهای ایران

واکنش یک نماینده به اعتراضات خوزستان

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس با بیان اینکه مجلس حامی خواسته‌های به حق مردم عزیز خوزستان است، گفت: دشمن به دنبال این است تا با حاشیه‌سازی برای کشور انرژی مردم و مسئولان صرف مسائل اصلی کشور نشود.

موسی غضنفرآبادی در جلسه علنی امروز (دوشنبه، ۴ مردادماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی ضمن تبریک عید غدیر خم عنوان کرد: طنین صدای پیامبر (ص) هنوز در گوش زمان است که فرمود «من کنت مولاه فهذا علی مولاه ؛ هر کس که من مولای او هستم ، علی نیز مولای اوست».ولادت با سعادت امام هادی (ع) و عید سعید غدیر خم؛ عید ولادت را خدمت ملت بزرگ ایران و همکاران عزیز تبریک و تهنیت عرض می‌کنم.

نماینده مردم بم، ریگان، فهرج و نرماشیر در مجلس ادامه داد: حال که با حماسه عظیم ۲۸ خرداد ماه و انتخاب رئیس جمهوری درد آشنا و مردمی، دلسوز، توانمند، فسادستیز، مومن و پرتلاش، روحیه امید و حل مشکلات کشور در مردم افزایش یافته است، دشمنان مردم و مملکت در حال حاشیه‌سازی هستند تا انرژی مردم و مسئولین صرف حل مشکلات اصلی نشود لذا همه مردم و مسئولان هوشیارانه باید مراقب توطئه‌های دشمن باشند.

وی تصریح کرد: مجلس در کنار مردم و پیگیر خواسته‌های به حق و مطالبات مردم از جمله مردم عزیز خوزستان است.

غضنفرآبادی خطاب به وزیر راه و شهرسازی یادآور شد: نسبت به تأمین اعتبار باند دوم نرماشیر- ریگان اقدام صورت گیرد. همچنین از وزیر بهداشت و درمان درخواست می‌کنم به قولی که در خصوص تأمین MRI بیمارستان شهرستان بم داده شد، عمل کند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم از ریاست سازمان برنامه و بودجه نیز درخواست کرد نسبت به تأمین اعتبار برای انتقال آب از سد نسا به شهرستان بم دستورات لازم صادر شود.

رئیس کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس خطاب به وزیر جهاد کشاورزی عنوان کرد: نسبت به خشکیدگی محصول خرما در حوزه انتخابیه اقدام فوری صورت گیرد و وزیر صنعت نیز به وضع نابسامان قیمت سیمان رسیدگی جدی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا