پ

خیانت جدید وین رونی به همسرش! + عکس

خیانت جدید وین رونی به همسرش

به تازگی عکس ها و فیلم هایی جنجالی از رونی در فضای مجازی منتشر شده است و  پلیس نیر درباره این موضوع در حال تحقیق می باشد.

روزنامه انگلیسی “میرور” در گزارشی نوشت که پلیس منچستر مطلع شده است که این عکسها می تواند نوعی جرم و تخلف باشد.

عکس های منتشر شده از رونی او را با چند زن روی کاناپه نشان می دهد. همچنین در این عکسها چندین بطری الکل وجود دارد.

این عکس ها ابتدا در توییتر منتشر شد و از آن زمان ، کاربران فضای مجازی بارها و بارها آنها را از طریق توییتر و واتس اپ دوباره منتشر کردند. هنوز مشخص نیست که رونی مرتکب این جرم شده یا کاری غیراخلاقی انجام داده است.

خیانت جدید وین رونی به همسرش! + عکس

گفته می شود که این عکس ها در انگلیس و شهر کامبریا گرفته شده است.

وین رونی مهاجم سابق منچستر یونایتد و بهترین گلزن تاریخ باشگاه اکنون مربی دربی کانتی است که تیم را از نوامبر 2020 هدایت می کند. او در ابتدا مربی موقت بود اما بعداً مربی دائمی تیم شد.

میرور به جزئیات این حادثه می پردازد و ادعا می کند که این عکس ها در هتلی گرفته شده اند و وین رونی پس از بازی دوستانه تیمش مقابل افوس بارو ، مهمانی کوچکی با چند زن در اتاق هتل خود برگزار کرده است. .

چندین عکس از رونی در یک کلوپ شبانه منتشر شده است که البته چند مرد را نشان می دهد که دوست او هستند اما در همان کلوپ شبانه عکسی از او با یک زن نیز دیده می شود. گفته می شود رونی از تایلر رایان مدل انگلیسی و دوستانش آلیس ملوین و بروک مورگان ، هر 21 ساله ، دعوت کرده است تا از مجموعه VIP  در هتل بازدید کند.

این عکس ها نیز توسط دوستان رونی و کسانی که از طرف وی دعوت شده اند منتشر شده است.

خیانت جدید وین رونی به همسرش! + عکس

پلیس منچستر به دنبال عکس هایی است که هنوز منتشر نشده است ، آنها در حال بررسی این فرضیه هستند که رونی در یک دام گرفتار شده است با برنامه ای از پیش طراحی شده. ظاهراً برخی از این عکسها هنگام خوابیدن رونی گرفته شده است بدون اینکه متوجه شود. یکی از فیلم ها  زنی را نشان می دهد که با صدای بلند با رونی شوخی می کند.

رونی که پیش از این چندین بار درگیر رسوایی های اخلاقی بوده و البته همسرش نیز به او وفادار مانده است ، اکنون با مشکل جدیدی روبرو شده و به نظر می رسد مشکلات جدی برای وی ایجاد کرده است.

کلیدواژه : وین رونی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید