فوتبال ایران

در جلسه هیئت‌مدیره اسـتقلال چه گذشت؟

جلسه مدیران استقلالی ها

اعضای هیئت مدیره باشگاه استقلال ضمن اعلام حمایت از سرمربی و نتایجی که آبی‌پوشان در لیگ برتر و جام حذفی رقم زده‌اند، لیست بازیکنان مد نظر فرهاد مجیدی برای فصل آینده را رویت کردند.

در شرایطی که اختلاف نظر بین احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال و فرهاد مجیدی سرمربی این تیم همچنان یکی از ضعف‌های بزرگ در این باشگاه بود، نشست اعضای هیئت مدیره آبی پوشان امروز چهارشنبه با حضور این دو برگزار شد. مددی و مجیدی در طول هفته‌ها و ماههای گذشته مصاحبه‌هایی را در مورد یکدیگر انجام دادند که البته محور آنها مشکلات مالی و تامین منابع مالی برای پرداخت قرارداد بازیکنان بود. در نشست امروز هیئت مدیره طرفین در مورد این مسائل صحبت کردند تا اختلافات به حداقل کاهش پیدا کند.

پرویز مظلومی در خصوص مواردی که در این نشست مطرح شد مصاحبه ای انجام داد که بخش‌هایی از آن را مطالعه می‌کنید:

*امروز یک جلسه بسیار خوب را با مجیدی برگزار کردیم. برنامه ریزی برای آینده باشگاه و دو بازی آینده در جام حذفی، تقویت تیم برای فصل آینده و تمدید قرارداد با بازیکنانی که زمان قراردادشان به پایان رسیده است از جمله موارد مطرح شده بود. ضمن این که اعضای هیئت مدیره تعامل خوبی را با مجیدی به وجود آوردند.

*فرهاد زحمات زیادی رادر این مدت برای استقلال کشیده است. او در بدترین شرایط کنار استقلال بوده و نشان داد که از تجربه بالایی برخوردار است و امیدوارم بتوانیم شرایطی را فراهم کنیم که فصل آینده یک استقلال پر قدرت را در لیگ داشته باشیم.

*در پاسخ به این پرسش که سرمربی لیست ورودی و خروجی را به باشگاه داده است یا خیر؟ باید بگویم فرهاد لیست خرید بازیکنان جدید را داده و باید با تمام قوا بازیکنان مدنظر سرمربی را برای فصل آینده مهیا کنیم اما هنوز در مورد لیست خروجی صحبتی با ما صورت نگرفته است.

*به اعتقاد من هیچ اختلافی بین مسولان باشگاه و مجیدی وجود ندارد. مشکل اصلی استقلال تنها پول است. اگر پول باشد هیچ مشکلی وجود نخواهد داشت. الان که با شما صحبت می‌کنم به یک جلسه ای خواهیم رفت که بتوانیم مشکلات مالی استقلال را برطرف کنیم. تا ریال آخر پرداختی به بازیکنان را خواهیم داد. ضمن اینکه قرار است پاداش پیروزی برابر پرسپولیس و نساجی را هم به بازیکنان پرداخت کنیم. این پاداش‌هایی که پرداخت می‌کنیم به جز پاداش‌هایی است که سرمربی تیم به بازیکنان داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا