تناسب و زیبایی

راز لاغری جنیفر لارنس در آستانه تولد او فاش شد!

راز لاغری جنیفر لارنس / جنیفر لارنس بازیگر مشهور آمریکایی که به گفته مجله تایم در سال ۲۰۱۳ جزو صد نفر از افراد تاثیرگذار جهان بود.

وی در آستانه سی و یکمین سالگرد تولد خود راز لاغر شدنش را فاش کرد! لارنس در مصاحبه ای گفت که در روزهای ابتدایی کارش ، اگرچه اضافه وزن نداشت ، اما هنوز بسیاری از تهیه کنندگان و کارگردانان بدن او را برای یک بازیگر درجه یک مناسب نمی دانستند و این او را بسیار ناراحت می کرد. به همین دلیل ، لارنس تصمیم می گیرد نه تنها لاغر شود ، بلکه با برنامه ریزی مناسب وزن ایده آل خود را نگه دارد!

jenifer 3 - راز لاغری جنیفر لارنس در آستانه تولد او فاش شد!

جنیفر لارنس چگونه وزن کم کرد؟

جنیفر لارنس ، برنده جایزه اسکار بهترین بازیگر زن برای بازی در فیلم “کتاب امید” گفت: “من خیلی علاقه ای به حذف غذا از رژیم روزانه خود نداشتم.” منظورم این است که من نمی خواستم کسی به من بگوید این غذا را اصلا نخور یا فقط آن غذا را بخور. بنابراین به جای رژیم سخت ، تصمیم گرفتم یک برنامه ورزشی منظم و کارآمد داشته باشم و مصرف غذاهای پرکالری را محدود کنم. در راستای این تصمیم من سالهاست که هر روز ورزش می کنم و البته در مورد نوع غذایی که می خورم بسیار محتاط هستم. به عنوان مثال ، اگر بخواهم به جای سالاد یا غذای کم کالری ، یک وعده پیتزا در یک وعده غذایی بخورم ، از سینه پیتزا به هیچ وجه صرف نظر نمی کردم ، اما در عوض ، آن روز کمی بیشتر ورزش می کردم تا بیش از حد بسوزد کالری “از این طریق ، من همیشه می توانم تناسب اندام داشته باشم.”

jenifer 2 - راز لاغری جنیفر لارنس در آستانه تولد او فاش شد!

ورزش چگونه به کاهش وزن کمک می کند؟

هنگام ورزش ، متابولیسم بدن به طرز چشمگیری افزایش می یابد. با افزایش متابولیسم ، دمای بدن افزایش می یابد و بیشتر عرق می کنید. این تعریق اضافی ، همراه با افزایش ضربان قلب ، می تواند منجر به سوزاندن چربی ها و کالری های اضافی شود. اکنون ، هرچه ورزش موضعی بیشتری انجام دهید ، زودتر می توانید از شر چربی های موضعی خلاص شوید. به عنوان مثال ، اگر تجمع چربی یا اضافه وزن در شکم و پهلوها را تجربه می کنید ، حتماً در حین ورزش مانند دویدن سعی کنید بدن خود را به چپ و راست بچرخانید تا فعالیت بیشتری در شکم و پهلو داشته باشید. اگر می خواهید با کمک ورزش لاغر شوید ، توصیه می کنیم ورزش های هوازی مانند دویدن ، بدمینتون ، دوچرخه سواری ، شنا و طناب کشی را انجام دهید.

آیا هر ورزشی می تواند به کاهش وزن کمک کند؟

نه ورزش نامنظم و آرام نمی تواند به شما در رسیدن به تناسب اندام کمک کند. به طور کلی ، اگر حداقل با سرعت ۳۰ تا ۶۰ دقیقه در روز این کار را انجام دهید ، ورزش می تواند به شما در کاهش وزن کمک کند. در طی این تمرینات باید نفس شما شمرده شود ، ضربان قلب شما افزایش یابد و باید زیاد عرق کنید. فقط در این صورت است که می توانید امیدوار باشید با کمک ورزش می توانید وزن کم کنید.

jenifer 1 - راز لاغری جنیفر لارنس در آستانه تولد او فاش شد!

برای کاهش وزن ، رژیم یا ورزش؟

هر دو! اگر می خواهید روند خوبی برای کاهش وزن داشته باشید و در نهایت وزن خود را در محدوده ایده آل و محدود نگه دارید ، باید هم رژیم غذایی مناسب داشته باشید و هم ۲۰ تا ۳۰ یا حتی ۶۰ دقیقه ورزش متوسط ​​تا شدید در روز داشته باشید. برای جلوگیری از ولع مصرف می توانید هفته ای یک روز مرخصی داشته باشید. به عنوان مثال ، روزهای پنجشنبه یا جمعه ، زمانی که همه اعضای خانواده با هم هستند ، رژیم خود را آزاد کنید و هرچه دوست دارید بخورید. با این روش هوس غذایی نخواهید داشت و روند کاهش وزن مشکلی ایجاد نمی کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا