چهره هافوتبال خارجیمتفرقه

شکیرا همسر پیکه به فرار مالیاتی متهم شد

شکیرا همسر کلمبیایی مدافع میانی بارسلونا در مدت زندگی در اسپانیا به فرار مالیاتی متهم شده است.

به نقل از مارکا؛ یک قاضی اسپانیایی حکم داد که شواهد کافی برای اثبات فرار مالیاتی شکیرا ، همسر جرارد پیکه ، هافبک بارسلونا وجود دارد.

به گفته قاضی ، کل مالیاتی که این زن کلمبیایی ملزم به پرداخت و پرداخت نشده بود به ۱۴.۵ میلیون یورو رسید و وی با انتقال پول خود به شرکت های مستقر در کشورهای معاف از مالیات ، ارقام درآمد واقعی خود را از سال ۲۰۱۲ به ۲۰۱۴ منتقل کرد. مقامات خزانه داری اسپانیا آن را مخفی نگه داشته اند.

شکیرا همسر ۴۴ ساله پیکه در نتیجه شکایت دادستانی کل اسپانیا به اتهام فرار مالیاتی متهم شده است و وی به شش عنوان فرار مالیاتی متهم شده است.

علاوه بر مالیات ۱۴.۵ میلیون یورویی که شکیرا باید پرداخت می کرد ، مقامات مالیاتی اسپانیا نیز ۳ میلیون یورو سود تقاضا کرده اند.

با این حال ، ممکن است یک پروسه حقوقی طولانی برای اثبات اتهامات وی تشکیل شود ، زیرا وکلای وی ادعا می کنند که این زن کلمبیایی کمتر از مدت زمانی در اسپانیا زندگی کرده است تا از دولت اسپانیا مالیات دریافت کند. طبق قوانین اسپانیا ، هر خارجی که بیش از ۱۸۳ روز در این کشور بماند مشمول مالیات است و به گفته دادستان ، شکیرا در سال ۲۰۱۲ به مدت ۲۴۳ روز ، در سال ۲۰۱۳ به مدت ۲۱۲ روز و در سال ۲۰۱۴ به مدت ۲۴۴ روز در اسپانیا ساکن بوده است.

image - شکیرا همسر پیکه به فرار مالیاتی متهم شد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا