چهره هاسینما

باب ادنکیرک بازیگر ” بریکینگ بد ” بعد از سکته قلبی اش

باب ادنکیرک بازیگر ” بریکینگ بد ” بعد از سکته قلبی اش

573453573 - باب ادنکیرک بازیگر " بریکینگ بد " بعد از سکته قلبی اش

باب ادنکیرک بازیگر سریال «بهتره با سول تماس بگیری» در بیانیه ای وضعیت سلامتی خود را پس سکته قلبی چند روز گذشته اش، شرح داد.

 

باب ادنکیرک بازیگر سریال های «بریکینگ بد» و «بهتره با ساول تماس بگیری» که روز ۲۷ جولای دچار حمله قلبی شده بود، شب گذشته ۳۰ جولای با نوشتن بیانیه ای در توییتر از طرفداران خود تشکر کرد.

ادنکیرک در بخشی از این بیانیه نوشت: سلام، من باب هستم، از خانواده و دوستانم که در این هفته در کنارم بودند، تشکر می کنم. از همه کسانی که به من توجه داشتند و برایم ابراز نگرانی کردند، متشکرم.

بازیگر نقش «سول گودمن» در سریال های «بریکینگ بد» و «بهتره با ساول تماس بگیرید» با اشاره به اینکه از این واکنش ها تحت تاثیر قرار گرفته است، نوشت: من عشق را احساس کردم و این خیلی با معنی است.

ادنکیرک درباره وضعیت سلامتی اش نیز گفت: یک حمله قلبی کوچک داشتم اما به لطف رزا استرادا و پزشکانی که می دانستند انسداد رگ ها را چگونه بدون جراحی رفع کنند، خوب شدم و برای بهبود وضعیتم تلاش می کنم و به زودی برمی گردم.

وکیل والتر وایت در «بریکینگ بد» روز سه شنبه ۲۷ جولای سر فیلمبرداری «بهتره با ساول تماس بگیری» در نیومکزیکو ناگهان از حال رفت و به بیمارستان منتقل شد.

ششمین و آخرین فصل «بهتره با ساول تماس بگیری» هم اکنون در حال تولید است و قرار است اوایل ۲۰۲۲ عرضه شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا