فوتبال ایران

اتهام استقلالی ها به پرسـپولیس در فضای مجازی

اتهام استقلالی ها به پرسپولیسی ها در فضای مجازی چیست؟

در حالی که پرسپولیس برای پنجمین فصل پیاپی قهرمانی لیگ برتر را دشت کرد از آخرین قهرمانی استقلال ۹ سال می‌گذرد اما استقلالی‌ها معتقدند پرسپولیس با حمایت‌های ویژه به این قهرمانی‌ها رسیده و در شرایط عادلانه نباید به گلات می‌رسید.

آبی‌ها اخیرا در فضای مجازی بحث ناکامی پرسپولیس در جام حذفی را پیش کشیده و آن را با قهرمانی در لیگ مقایسه کرده اند. استقلالی‌ها می‌گویند چطور تیمی که در ۵ سال اخیر ۵ قهرمانی پیاپی کسب کرده در جام حذفی ناکام بوده و در ۱۰ دوره اخیر جام حذفی تنها یک بار موفق به قهرمانی شده است؟

آنها می‌گویند پرسپولیس به استقلال تا فولاد خوزستان و صنعت نفت تا قشقایی باخته است؛ چون جام حذفی تک بازی است اما در لیگ می‌توان کسری امتیاز را با عوامل بیرونی جبران کرد اما در جام حذفی این امکان وجود ندارد و به همین دلیل پرسپولیس در جام حذفی ناکام بوده است!

 

 

1 دیدگاه

  1. کسی که دوزار فوتبال رو بفهمه این توهمات رو نمیزنه ، خیلی تیمهای حتی اروپایی هستن که هر سال قهرمان لیگ خودشون میشن اما تو حذفی نمیان ، بازی رو تو پنالتی بردن انگار که ۵ تا گل زده باشن ، حماقت حد و مرز نداره ، سالی که پرسپولیس با ۱۳ تا بازیکن رفت فینال آسیا چطور میتونست همه جامها رو بگیره ، بارسا و بایرن مونیخ هم هر چند سال یک بار دبل یا سه گانه رو فتح میکنن، یه بازیکن تو تیم ملی داشتن اونم گل خالی رو زد بیرون سه ماه هم هست بخور بخواب میکنن که واسه یه برد پنالتی این همه ناله سرایی کنن
    هر کسی یه مدل خوشه دیگه این هم یه مدلشه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا