فوتبال ایران

ماجرای درگیری حامد لک با کریم باقری چه بود؟

در بازی پرسپولیس و پیکان که منجر به قهرمانی سرخ‌پوشان شد، دروازه‌بان تیم پرسپولیس با مربی تیمش درگیری لفظی داشت که همین امر باعث ناراحتی کریم باقری شده است

پس از پیروزی پرسپولیس مقابل پیکان و قهرمانی این تیم در لیگ برتر در حالی که همگان انتظار داشتند در رختکن پرسپولیس جشن و پایکوبی باشد، اما کریم باقری با حامد لک دچار درگیری لفظی شد و باعث شد مربی پرسپولیس ناراحت اردوی تیمش را ترک کند.

باقری نه تنها در جشن قهرمانی حاضر نبود بلکه روز گذشته نیز در ضیافت ناهار مشترک اعضای تیم شرکت نکرد تا این گونه ناراحتی خود را از اتفاق رخ داده و عملکرد حامد لک نشان دهد.

تا این لحظه باشگاه پرسپولیس نسبت به این موضوع واکنشی نشان نداده است.

646547987 - ماجرای درگیری حامد لک با کریم باقری چه بود؟

عذرخواهی دروازه‌ بان پرسپولیس از کریم باقری

تیم پرسپولیس در روز هشتم مرداد ماه سال جاری به مصاف پیکان رفت و با قهرمانی لیگ بیستم را به پایان رساند. با وجود کسب عنوان قهرمانی، کریم باقری در جشن قهرمانی پرسپولیس غایب بود و این موضوع توجه رسانه‌ها و هواداران پرسپولیس را به خود جلب کرد.

گویا حین بازی پرسپولیس و پیکان، حامد لک در یکی از صحنه‌ها با بازیکن پیکان صحبت‌هایی را انجام داد و عصبانیتش را بروز می‌دهد. بلافاصله بعد از این قضیه مدافعان پرسپولیس وارد عمل شدند و جلوی دروازه‌بان تیم‌شان را گرفتند. این موضوع با تذکر جدی کریم باقری هم روبه‌رو شد. در واکنش به این تذکر، لک دستانش را به نشانه اعتراض تکان داد که باعث تشدید عصبانیت مربی پرسپولیس شد.

پرسپولیسی‌ها بعد از پایان مسابقه به رختکن رفتند و لباس ویژه قهرمانی را برتن کردند تا هر چه زودتر و هماهنگ‌تر در جشن قهرمانی حاضر شوند. بررسی‌ها حاکی از آن است که حامد لک در رختکن از کریم باقری عذرخواهی کرد و سعی کرد این گلایه را از بین ببرد. در همین رابطه گفته می‌شد اگر دروازه‌بان پرسپولیس از مربی تیمش عذرخواهی نمی‌کرد از این تیم اخراج می‌شد. وی با قبول اشتباه و اعلام عذرخواهی اخراجش از این تیم را منتفی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا