ماشین

زورآزمایی خودرو تسلا با یک تانک! ( ویدئو )

محبوبیت تسلا به عنوان یکی از سریعترین برندهای در حال رشد در بازار خودروهای برقی باعث شده است تا افراد مختلف عملکرد محصولات این شرکت را در برابر خودروهای بنزینی و دیزلی آزمایش کنند. بر همین اساس ، شاهد مسابقات جالب و در مواردی عجیب بوده ایم که یکی از جدیدترین آنها کش و قوس بین تسلا مدل X و تانک بود.

این ایده عجیب توسط برادران دوبر اجرا شده است. با توجه به درآمد آنها از رسانه های اجتماعی ، آنها سرمایه کافی برای جمع آوری مجموعه ای از خودروهای گران قیمت از جمله لامبورگینی اونتادور SVG ، فراری ۴۸۸ پیستا ، مک لارن ۷۲۰ و بسیاری از خودروها را دارند. دیگران لذت برده اند.

آنها همچنین دارای چندین خودروی تسلا از جمله مدل X هستند که از آنها برای رقابت در طناب کشی با یک تانک جنگی استفاده می کردند. بله ، آنها یک تانک به مجموعه خودروهای خود اضافه کرده اند. خودروی رزمی سندبلاست خریداری شده به دلیل زره آلومینیومی آن یک خودرو نسبتا سبک نظامی است.

در مقایسه با تانک های دیگر مانند تانک آبرامز ارتش آمریکا که ۵۴ تن وزن دارد ، کلاهک ماسه ای ۱۰ تنی یک وسیله نقلیه سبک است ، اما در مقایسه با تسلا مدل X ، داستان متفاوت است.

البته ، یک تانک در مسابقه درگ با یکی از سریع ترین شاسی بلندهای جهان هیچ شانسی ندارد ، اما در کشاکش چطور؟

در اولین تلاش که از طناب استفاده می شود ، نیروی ایجاد شده باعث پارگی طناب می شود. بنابراین ، از سیم دوم در تلاش دوم استفاده می شود. در کمال تعجب ، تسلا مدل X برای چند لحظه عملکرد خوبی دارد و تانک را به سمت خود می کشد ، اما هنگامی که مخزن به قدرت کامل می رسد ، شاسی برقی تسلا دیگر فرصتی ندارد و تسلیم تانک می شود.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا