اخبار داغ

ماجرای سید بشیر حسینی و مژده لواسانی در برنامه زنده! + فیلم

ماجرای سید بشیر حسینی و مژده لواسانی چه بود ؟ چندی پیش و در یک برنامه زنده تلویزیونی، سید بشیر حسینی، استاد دانشگاه امام صادق است. او به واسطه حضور به عنوان داور در برنامه عصر جدید احسان علیخانی به چهره سرشناسی بدل شده است.

بشیر حسینی چندی پیش و در یک برنامه زنده تلویزیونی در ارتباط با اربعین سخنانی خطاب به مجری خانم برنامه بیان کرد که بسیار حاشیه ساز شد. اخیرا و بعد از حواشی بسیار، حالا عذرخواهی بشیر حسینی از مژده لواسانی خبرساز شده است. با ما در بررسی ماجرای سید بشیر حسینی و مژده لواسانی همراه باشید.

ماجرای سید بشیر حسینی و مژده لواسانی

سید بشیر حسینی در ویژه‌ برنامه امروز مهلا به‌طور رسمی از مژده لواسانی بابت حواشی پیش‌ آمده در برنامه ولادت امام رضا (ع) عذرخواهی کرد. او در این خصوص گفت:

وقتی من آن سوتی کلامی را در برنامه ولادت امام رضا (ع) دادم که حرف بدی بود، یک بزرگواری مظلوم واقع شد در آن برنامه؛ خانم لوسانی. اگر مجری برنامه خانم نبود این واژه و اصطلاح آن‌قدر نامتعارف جلوه نمی‌کرد و ایشان مظلوم واقع نمی‌شد. من به یکی از کسانی که ظلم کردم خانم لواسانی بود؛ یک مجری عفیف و پاک‌دامن و کاربلد به خاطر اشتباه من خیلی حرف‌های زشتی شنید؛ من شرمنده‌اش شدم».

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا