فوتبال ایران

حمله مدیرعامل استقلالی ها به نماینده مجلس

تسنیم: احمد مددی مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص معرفی حمید سجادی به عنوان وزیر پیشنهادی رئیس‌جمهور اظهار داشت: افتخار داشتم که به مدت ۲ سال با سجادی در باشگاه سایپا همکاری داشته باشم.‌ او از مدیران با اخلاق، پاکدست، تحول خواه، عملگرا و توانمند ورزش ایران است و با توجه به اینکه از بدنه ورزش برآمده، بهتر از هر فرد دیگری می‌تواند گره‌گشای مشکلات خانواده ورزش ایران باشد.

وی در ادامه افزود: سابقه سجادی در مدیریت ورزشی نیز کاملا روشن است و در بخش دولتی، خصوصی و باشگاه‌داری نیز موفق عمل کرده است که همین موضوع نشان از کارنامه موفق او دارد و امیدوارم نمایندگان مجلس با رای اعتماد به ایشان پیام مثبت و خوشی به جامعه ورزش ایران بدهند.

مدیرعامل استقلال در ادامه درباره برخی حاشیه‌های مطرح شده، تصریح کرد: متاسفانه برخی افراد به دنبال سوء‌استفاده از جایگاه خود در مجلس هستند. جالب است بدانید یکی از همین افراد که از قضا یکی از روسای پرمدعای فراکسیون مجلس نیز هست و در مجلس ‌علیه ‌ سجادی تبلیغ می‌کند، چندی پیش نیز در تماس با بنده به دنبال تحمیل گزینه سرمربیگری به استقلال بود!

مددی افزود: جالب است شنیده‌ام همین فرد در محفلی به رئیس جمهور انتقاد کرده که چرا آقای رئیسی برای گزینه پیشنهادی وزارت ورزش و جوانان با او مشورت نکرده است! واقعا سوال این است که آیا مجلس جای زیاده‌خواهی و سهم‌خواهی است؟ و اینکه چون گزینه وی به مجلس معرفی نشده، ایشان باید این حجم از تهمت و افترا را به‌ سجادی منتسب نماید. متاسفانه این فرد تلاش می‌کند با جوسازی ذهن مجلس را نسبت به سجادی منفی کند اما تردیدی ندارم برای اکثریت نمایندگان آگاه و بابصیرت و انقلابی رفتارها و نیات این عضو کمیسیون فرهنگی برملا شده است و اطمینان دارم قاطبه نمایندگان مجلس نیز تحت تاثیر فضای تخریبی قرار نمی‌گیرند.

وی در پایان تصریح کرد: امیدوارم مجلس محترم شورای اسلامی با بررسی کارنامه جامع و سابقه درخشان ایشان، با رای بالایی سجادی را به وزارتخانه ورزش و جوانان بدرقه نمایند تا ایشان با دلگرمی بالا، مسائل و چالش های جوانان و ورزش ایران را مرتفع نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا