رویدادهای ایران

ارتش کمتر حرف می‌زند و بیشتر عمل می‌کند

باشگاه خبرنگاران جوان نوشت: فرمانده کل ارتش گفت: ارتش به عنوان یک نهاد منظم، جاافتاده و به هنگام که کمتر حرف می‌زند و بیشتر عمل می‌کند؛ در چشم مردم و مسئولان شناخته شده است.

به مناسبت فرا رسیدن «روز پزشک»، فرمانده کل ارتش با حضور در جلسه قرارگاه پدافند زیستی امام رضا (ع) آجا و به صورت ارتباط زنده تصویری با ادارات بهداشت و درمان نیروهای تابعه و بیمارستان‌ها و مراکز درمانی ارتش در سراسر کشور، این روز را به همه پزشکان و مجموعه بهداشت و درمان ارتش جمهوری اسلامی ایران که تلاش و فعالیت ایثارگرانه دارند، تبریک گفت.

امیر سرلشکر ستاد سید عبدالرحیم موسوی فرمانده کل ارتش جمهوری اسلامی ایران در این جلسه که با حضور امیر دریادار سیاری، معاون هماهنگ کننده ارتش و رئیس قرارگاه پدافند زیستی امام رضا (ع) آجا و دریادار دوم مداح معاون بهداشت و درمان ارتش برگزار شد؛ با گرامیداشت یاد و خاطره ۱۴ شهید مدافع سلامت ارتش و ادای احترام به این عزیزان و خانواده‌های آنان، گفت: در پی شیوع بیماری کرونا که به عنوان تهدید بزرگ برای جهان و کشورمان ایجاد شد، کادر بهداشت و درمان ارتش توانست با توان بالا، ظرفیت، ایمان و روحیه جهادی و فداکارنه، خود را در چشم مردم و مسئولان و در پیشگاه خداوند بزرگ، همطراز با سایر بخش‌های مهم ارتش و کشور قرار دهد.

وی در ادامه افزود: قرارگاه پدافند زیستی ارتش با طراحی و اجرای یک سامانه منظم، سیستماتیک و دقیق به طور دائم در حال برنامه ریزی و رصد آینده و چگونگی مواجهه و مقابله با وضعیت‌های جدید بوده و بدون تردید این قرارگاه تا کنون در برابر هیچگونه تهدید و تغییری غافلگیر نشده است.

فرمانده کل ارتش خاطرنشان کرد: اینکه ارتش جمهوری اسلامی ایران امروز به عنوان یک نهاد منظم، جاافتاده و به هنگام که کمتر حرف می‌زند و بیشتر عمل می‌کند؛ در چشم مردم و مسئولان شناخته شده است. حاصل تلاش‌های فرماندهان، مسولان و کارکنان و همچنین کادر درمان زحمتکش بهداشت و درمان ارتش است که بدون توقع، تعطیلی و با برنامه ریزی‌های دقیق و منسجم در حال خدمت رسانی به هموطنان عزیز می‌باشند.

فرمانده کل ارتش همچنین با اشاره به اینکه اعتماد به نفسی که امروز در بخش‌های مختلف بهداشت و درمان ارتش بوجود آمده، یک نعمت بزرگ است که باید قدردان آن باشیم، تصریح کرد: این نعمت در سایه فداکاری‌های مجاهدانه و عالمانه، جانفشانی مدافعان سلامت و صبوری خانواده‌های بهداشت و درمان ارتش حاصل شده است و به عنوان یک رکن اساسی در کشور شناخته می‌شود و امروز هرکجا مشکلی ایجاد شود که نیاز به دست توانایی برای رفع آن وجود داشته باشد، مردم درخواست می‌کنند ارتش ورود نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا