اخبار داغ

گروه عدالت علی کیست + عکس

گروه عدالت علی اقدام به هک دوربین زندان اوین کرده است. در نتیجه این اقدام تصاویری منتشر شده که مسئولان سازمان زندان‌ها را به عذرخواهی واداشته است.

عذرخواهی رئیس سازمان زندان‌ها در خصوص تصاویر منتشرشده از زندان اوین

رئیس سازمان زندان‌ها با انتشار توئیتی با پذیرش مسؤولیت رفتارهای غیرقابل قبول در زندان اوین، عذرخواهی کرد.

فارس نوشت : محمد مهدی حاج محمدی رئیس سازمان زندان‌ها با انتشار توییتی در صفحه شخصی خود در توییتر با پذیرش مسئولیت رفتارهای غیرقابل قبول در زندان اوین، عذرخواهی کرد.

رئیس سازمان زندان‌ها نوشت:

«درخصوص تصاویر زندان اوین؛ مسئولیت این رفتارهای غیر قابل قبول را پذیرفته و ضمن تعهد به تلاش بر عدم تکرار چنین وقایع تلخ و برخورد جدی با عوامل خاطی؛ از خداوندمتعال، رهبر عزیزمان، ملت بزرگوار و زندانبانان شریف که البته زحماتشان تحت تأثیر این خطاها، نادیده گرفته نخواهد شد، عذرخواهم.»

در روزهای اخیر تصاویری از زندان اوین در شبکه‌های اجتماعی منتشر شده بود که از برخوردهای نامناسب کارکنان و مسئولان زندان با زندانیان حکایت داشت.

1 دیدگاه

  1. گروه هکر عدالت علی معلوم نیست که چه کسانی هستند اما مطمئنم کارشان درست بوده و هست، بعنوان یک شهروند ازشون تشکر میکنم، آفرین به همت و غیرتشون، اما در مورد عذرخواهی رییس سازمان زندانها، سوالی از ایشان دارم یعنی شما تا به امروز نمیدانستید که در این سالها چنین اتفاقاتی در سازمان تحت امر خودتون میفته؟ برای یک بار هم که شده صادق باشید، در فیلمها کاملأ مشهود است که شما چنان حاشیه امنی برای مأموران خودتان چه سرباز و چه پرسنلتان فراهم نموده اید که در کمال خونسردی و در جلوی دوربین با اعتماد به نفس بالا بدون ذره ای ترس و واهمه از دیده شدن در دوربین شروع به شکنجه زندانیان میکنند، دست بردارید آقا دروغ دیگر کافی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا