فاطمه صداقتی مجری و گوینده کیست + ماجرای ممنوع الکاری

فاطمه صداقتی مجری و گوینده کیست + ماجرای ممنوع الکاری

فاطمه صداقتی مجری و گوینده ممنوع الکار شد!

بیوگرافی فاطمه صداقتی مجری و گوینده

فاطمه صداقتی متولد سال 1357 از مجریان و گویندگان جوان موفق و پرانرژی صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران از دیار غیور مردان آذربایجان اهل شهرستان مرند و افتخاری بر ملک ستارخان و باقرخان است.

ایشان با صداقت کلامشان و اجراء شاد و فوق‌العاده‌ معروف می‌باشد.

ایشان در سال ۱۳۷۵ همزمان با گشایش رادیو جوان، از سوی خواهرش حوریه صداقتی به رادیو جوان معرفی شد و پس از دادن آزمون، مورد توجه مدیران وقت رادیو جوان قرار گرفت. او با اجرای برنامه‌ی «چهار راه جوانی» توانست توانایی‌هایش را نشان دهد و پس از آن به عنوان گوینده‌ی ثابت شبکه‌ی رادیویی جوان در اکثر برنامه‌ها حضور به هم برساند.

او در طی این سالها اجراء برنامه‌های متعددی همچون «جوان ایرانی سلام» ، «یک صبح ، یک سلام» ، «جوانی آزاد» و… را بر دوش داشته‌است و جوایز زیادی نیز به عنوان مجری برتر رادیو جوان دریافت کرده‌است .ازجمله شناخته شدن به عنوان مجری برتر رادیو جوان در نهمین جشنواره بین المللی رادیو جوان به خاطر اجراء برنامه‌ی «جوانی آزاد».

ایشان در رادیو پیام نیز سابقه فعالیت دارند

فاطمه صداقتی مجری و گوینده کیست + ماجرای ممنوع الکاری

ماجرای ممنوع الکاری فاطمه صداقتی

 

محمدرضا یزدانپرست، روزنامه‌نگار و مجری تلویزیون از ممنوع‌الکاری مجری رادیو جوان به خاطر مصاحبه جنجالی با نماینده مجلس درباره واکسن خبر داد.

او در توئیتر خود نوشت:

 

حسینعلی شهریاری رئیس کمیسیون بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در پاسخ به سوالات صریح مجری رادیو جوان گفته بود: مدیران پروژه واکسن برکت خودشان هم نمی دانستند که نمی توانند به قول 20 میلیون واکسن تا پایان مرداد عمل کنند. او اعتراف می کند که پروژه خرید واکسن به خاطر واکسن های داخلی به تاخیر انداخته شد.