فوتبال خارجی

ماجرای جدایی کریس رونالدو و پیوستن به منچسترسیتی چیست؟

کریستیانو رونالدو فکر می‌کند دورانش در یوونتوس به سر آمده، اما هنوز هم پروژه انتقالش به منچسترسیتی یا پاری‌سن‌ژرمن جدی نشده و ژرژ مندس مدیربرنامه‌هایش برای تعیین تکلیف به تورین رفته است.

خبرورزشی: رسانه‌های ایتالیایی خبر از پرواز ژرژ مندس به سمت تورین برای مذاکره با باشگاه یوونتوس در مورد آینده موکلش کریستیانو رونالدو می‌دهند.

گفته می‌شود هنوز هم پاری‌سن‌ژرمن و منچسترسیتی خواهان رونالدو هستند و مهاجم یوونتوس وسوسه شده راهی یکی از این دو تیم شود. پاری‌سن‌ژرمن ممکن است کیلیان امباپه را به رئال‌مادرید بفروشد و منچسترسیتی هم دیگر امکان خرید هری کین را ندارد.

داستان مشابهی که رسانه‌های ایتالیا، پرتغال، اسپانیا، فرانسه و انگلیس ارائه می‌دهند این است که کریستیانو فکر می‌کند دورانش در یووه به سر آمده و می‌خواهد به کارش در این تیم خاتمه دهد، ولی هیچ پیشنهادی هنوز جدی نشده.

مشکل بزرگ بر سر انتقال رونالدو حقوق فصلی ۳۰ میلیون یورویی اوست که برای باشگاه‌های بزرگ هم سنگین خواهد بود و از طرفی باشگاه یوونتوس هم خواهان ۳۰ میلیون یورو برای انتقال فوق‌ستاره ۳۶ ساله شده.

در هر صورت قرارداد رونالدو یک فصل دیگر تمام می‌شود. به همین دلیل هم حالا مندس با یک هواپیمای شخصی به ایتالیا رسیده و به خانه کریستیانو رفته تا در اولین فرصت با باشگاه مذاکره کند.

در این بین گفته شده منچسترسیتی برای انتقال رونالدو جدی‌تر است، ولی برای این که نمی‌خواهد هزینه زیادی برای آن بپردازد و حتی خواهان انتقال رایگان شده، شاید پیشنهاد معاوضه بازیکن را بدهد. در مورد پاری‌سن‌ژرمن هم گفته می‌شود حتی اگر کیلیان امباپه راهی رئال‌مادرید شود، این باشگاه جذب بازیکنی مثل روبرت لواندوفسکی را به کریستیانو رونالدو ترجیح خواهد داد.

همین موارد می‌تواند تأثیر دومینووار در نقل‌وانتقالات ایجاد کند و شاهد جابه‌جایی چند ستاره در روزهای آتی باشیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا