فناوری و ارتباطات

قابلیت جدید به واتس اپ اضافه خواهد شد

هدف واتس اپ افزودن ویژگی به پیام رسان های خود است که به کاربران اجازه می دهد با ایموجی به پیام ها پاسخ دهند.

واتس اپ مدتی است روی ویژگی های جدید کار می کند و به منظور جلب رضایت کاربران خود ، قصد دارد به آنها این امکان را بدهد که به پیام ها با ایموجی پاسخ دهند.

پاسخگویی به پیام ها با ایموجی یکی از ویژگی های محبوب است که مورد استقبال کاربران پیام رسانی و شبکه های اجتماعی قرار می گیرد و می تواند احساسات آنها را در چت ها و ارتباطات آنلاین سریعتر به مخاطب منتقل کند. با چنین ویژگی ، واتس اپ کاری را انجام می دهد که برخی پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی در گذشته انجام داده اند.

وب سایت WABetaInfo ویدئویی از تلاش واتس اپ برای افزودن این قابلیت به این پیام رسان ها منتشر کرد. انتظار می رود کاربران بتوانند از این ویژگی در به روزرسانی های بعدی استفاده کنند. بعید است که کاربران نسخه وب یا دسکتاپ واتس اپ در آینده نزدیک به آن دسترسی پیدا کنند.

طبق تصویر منتشر شده ، کاربران برای دسترسی به این ویژگی باید پیام رسان های خود را به روز کنند ، اگرچه این ویژگی ابتدا برای نسخه بتا واتس اپ منتشر می شود.

به غیر از محتوای به اشتراک گذاشته شده توسط وب سایت WABetaInfo و تصاویری که نشان می دهد واتس اپ روی این ویژگی جدید کار می کند ، اطلاعات دیگری در مورد آن منتشر نشده است. با این حال ، ما انتظار داریم در هفته های آینده اطلاعات بیشتری در مورد آن کسب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا