محسن بنگر و همسرش + عکس فرزندان

محسن بنگر و همسرش + عکس فرزندان

او در سال‌های اخیر، چه زمانی كه در سپاهان بود و چه در سال‌هایی كه به پایتخت كوچ كرده ، همواره یكی از اركان اصلی تیم‌هایش بود. شاید در سال‌های اخیر عدم‌حضور در تیم‌ملی یكی از نكات تاریك كارنامه او بوده و بسیاری معتقدند او شایسته حضور در تیم‌ملی هم بوده است.

با این حال در این مصاحبه بیشتر به زندگی شخصی محسن بنگر، حضورش در خانه به‌عنوان یك همسر و یك پدر و علایق و خصوصیاتش پرداخته‌ایم؛ خصوصیاتی كه از محسن بنگر یك مرد ایده‌آل برای خانواده ساخته است. او پدری است كه دوست دارد تمام آرزوهای دخترانش را برآورده كند و طبق رسم و رسوم، از حالا به فكر جوركردن جهیزیه برای دخترانش است.

همسرم، رئیس خانه
من به خاطر تمرین و مسابقات اكثر اوقات در خانه نیستم و مشغول فوتبال هستم و همیشه كارهای خانه و امور منزل به عهده همسرم است؛ اوست كه مسوولیت‌ها را برعهده دارد و درنتیجه معلوم است که رئیس خانه خانم است.

حمایت‌های یك همسر
موفقیت فوتبالی‌ام را تا حد زیادی مدیون همسرم هستم. جالب است كه همسرم اصلا فوتبالی نیست و حتی بازی‌های مرا نگاه نمی‌كند اما یك پشتیبان واقعی بوده و همیشه زحمت‌ها به گردن اوست. من به خاطر فوتبال از خانه دور هستم و او سختی‌های زیادی را تحمل كرده و همیشه كنارم بوده؛ با همین ازخودگذشتگی‌ها و حمایت‌های او است كه توانسته‌ام موفق شوم.

زوج شمالی در اصفهان
من و همسرم در شمال با هم بچه‌محل بودیم و همدیگر را می‌شناختیم. زمانی‌كه در شموشك نوشهر بازی می‌كردم باهم آشنا شدیم و بعد از مدتی ازدواج كردیم. سال‌های اول زندگی‌مان هم مصادف با حضور من در اصفهان شد و آنجا زندگی می‌كردیم.

راضی از موفقیت من
همانطور كه گفتم همسرم كلا در مورد فوتبال نظری ندارد و فوتبالی نیست و آنطور نیست كه دائم بخواهد به خاطر حضور من در این عرصه، اخبار و مسائل آن را دنبال كند. اما فكر می‌كنم از حضورم در این عرصه راضی است چون از موفقیتم خوشحال می‌شود و این برایم از همه چیز مهم‌تر است.

همسر خوب، پدر نمونه
درباره اینكه همسر خوبی هستم یا یك پدر نمونه، نمی‌دانم چه بگویم و این را باید از همسرم و دخترهایم بپرسید چون بهتر می‌توانند جواب این سوال را بدهند. اما من همیشه شادی آنها را خواسته‌ام و در زندگی برای خوشحالی و رفاه‌شان تلاش كرده‌ام؛ امیدوارم كه توانسته باشم زحمات همسرم را جبران كنم و برای دخترهایم، پدر خوبی باشم.

وقتی پدر شدم. . .
دختر بزرگم، دریا سال 85 متولد شد. می‌توانم بگویم بهترین روز زندگی‌ام بود. البته با تیم سپاهان در اردوی تركیه بودیم و من بعد از 12 روز برگشتم به ایران و دریا را برای نخستین بار دیدم. اسم هر دو دخترم را خودم انتخاب كردم. واقعا پدر شدن خیلی لذت‌بخش است و همان اتفاقی كه می‌خواستم در زندگی‌ام افتاد.

فرزند سالم و صالح
همیشه دوست داشتم دوتا دختر داشته باشم كه خدا هم مرا به آرزویم رساند. البته نمی‌خواهم شعار بدهم اما واقعیت این است كه بچه سالم و صالح باشد، از هر چیزی مهم‌تر است و دختر و پسر بودن آن فرقی ندارد.

محسن ونگر