اخبار داغ

تصاویری از مراسم ازدواج علی دایی و همسرش در هتل فرمانیه!

علی دایی متولد ۱ فروردین ۱۳۴۸ در اردبیل، فوتبالیست بود. علی دایی اسطوره فوتبال ایران در سال ۱۳۸۳ ازدواج کرد.

علی دایی از ۸ سالگی به سمت فوتبال رفت و کار حرفه اش را با تیم استقلال اردبیل آغاز کرد. علی دایی بعد از ازدواج اولش که به طلاق انجامیده بود، برای دومین بار با مونا فرخ آذری ازدواج کرد.

وی بعد از فوت پدرش در سال ۸۱ با دختری بنام مریم که از آشنایان دورشان بود ازدواج کرد و صاحب دختری بنام دنیز شد اما این وصلت سرانجام بعد از مدت کوتاهی به طلاق منجر شد.دنیز به همراه مادرش سالهاست در آمریکا زندگی می کند.

دایی در سال ۱۳۸۴ با مونا فرخ آذری طراح جواهرات ازدواج کرد؛ مراسم عروسی در اردیبهشت ۸۴ یکی از مجلل ترین ازدواج ها آن زمان بود که بیش از ۱۰۰ میلیون تومان خرج مراسم شد.سال ۹۰ این زوج صاحب دختری بنام نورا شدند.

علی دایی سومین فرزند خانواده است، چهار برادر بنام های عبدالله، محمد، حسن و حسین دارد خواهرش در ۱۵ امین روز زندگی بدلیل بیماری فوت کرده است.

پدرش راننده کامیون بود و مادرش خانه دار؛ متولد ۱۴ بهمن ۱۳۴۸ است اما برای اینکه یک سال زودتر به مدرسه برود در شناسنامه ۱ فروردین بعنوان تاریخ تولد درج شده است.در کودکی او را شهریار صدا می زنند، این نام هم اکنون لقب وی است

 

2347347342 - تصاویری از مراسم ازدواج علی دایی و همسرش در هتل فرمانیه!734573453457 - تصاویری از مراسم ازدواج علی دایی و همسرش در هتل فرمانیه!634234273 - تصاویری از مراسم ازدواج علی دایی و همسرش در هتل فرمانیه!41351325 - تصاویری از مراسم ازدواج علی دایی و همسرش در هتل فرمانیه!6422347234 - تصاویری از مراسم ازدواج علی دایی و همسرش در هتل فرمانیه!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا