چهره هاسینما

آشنایی با فیلم پس از فروش+ اسامی بازیگران

در ادامه به معرفی فیلم سینمایی پس از فروش می پردازیم.

 مجید توکلی «پس از فروش» را کلید زد.

معرفی فیلم سینمایی پس از فروش

1630908938 L9nI6 - آشنایی با فیلم پس از فروش+ اسامی بازیگران
معرفی فیلم سینمایی پس از فروش

 مجید توکلی که فیلم سینمایی «عروسی مردم» را در نوبت اکران دارد، در تجربه‌ای تازه بر خلاف دو فیلم قبلی خود یک فیلم تلویزیونی پلیسی را کلید زد.

اسامی بازیگران فیلم سینمایی پس از فروش

1630908942 J6fY2 - آشنایی با فیلم پس از فروش+ اسامی بازیگران

اسامی بازیگران فیلم سینمایی پس از فروش

تا کنون وحید آقاپور، شهرزاد کمال‌زاده، میثاق زارع، محمدرسول صفری، صابر ناصری و فاطمه درباری مقابل دوربین داوود رحمانی رفتند.

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده بازیگر فیلم پس از فروش

1630908935 Y7dP4 - آشنایی با فیلم پس از فروش+ اسامی بازیگران

بیوگرافی شهرزاد کمال زاده بازیگر فیلم پس از فروش

شهرزاد کمال زاده متولد ۷ فروردین ۱۳۶۴ در تهران، بازیگر است.

تحصیلات شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده فارغ التحصیل لیسانس رشته مهندسی کامپیوتر می باشد.

خانواده شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده در خانواده ای کم جعیت متولد شد و تنها یک خواهر دارد. خانواده شهرزاد کمال زاده در ابتدا با ورود وی به عرصه بازیگری مخالف بودند و کم کم با این حرفه کنار آمدند.

ازدواج شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده هنوز ازدواج نکرده و مجرد است.

خصوصیات فرد ایده‌ آل شهرزاد کمال زاده برای ازدواج : مهم‌ترین مساله است؛ این‌ که خانواده‌ دوست باشد و انگیزه داشته باشد و ذهنش باز باشد و بتواند زندگی مشترک را درک کند و از منیت به دور باشد، همین

شروع فعالیت هنری شهرزاد کمال زاده

شهرزداد کمال زاده از کودکی به بازیگری علاقه داشتم، ولی پدرم علاقه‌ ای نداشت که من وارد این حرفه شوم، از ۱۶ سالگی به طور آهسته و پیوسته وارد این حرفه شدم و حدود ۱۶ سال است که دارم بازیگری می‌ کنم. بازی کوتاه شهرزداد کمال زاده در سریال هزاران چشم در سال ۱۳۸۰ به کارگردانی کیانوش عیاری اولین تجربه او در سن ۱۶ سالگی بود، در سال ۱۳۸۳ با بازی نقشی کوتاه در فیلم دیشب باباتو دیدم آیدا به کارگردانی رسول صدرعاملی وارد عالم سینما شد.

شهرزداد کمال زاده پس از چندین سال حضور در تلویزیون و سینمای ایران، در بهار سال ۱۳۹۱ با پخش سریال راه طولانی به کارگردانی رضا کریمی از شبکه یک تلویزیون و بازی در نقش بهاره به شهرت رسید.

در سریال بچه‌ های نسبتا بد نیز دوباره چهره ماندگاری از خود به جای گذاشت و در این سال ها در چند کار به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان هم حضور داشته است.

شهرزاد کمال زاده در کنار بازیگرانی همچون کورش تهامی، هومن حاجی‌عبداللهی، آوا کاوری و … ایفای نقش می کند

مصاحبه با شهرزداد کمال زاده

1630908932 A3bW7 - آشنایی با فیلم پس از فروش+ اسامی بازیگران

مصاحبه با شهرزداد کمال زاده

شهرزداد کمال زاده، هر چه سواد بازیگر بالاتر باشد به نظرم در کارش موفق تر خواهد بود. حالا این سواد می تواند شامل هر چیزی باشد. در کنار بازیگری شخصا به رشته کامپیوتر علاقه داشتم و خانواده ام هم دوست داشتند که در این رشته ادامه تحصیل بدهم. در سال هایی که مشغول تحصیل در این رشته بودم سعی کردم اطلاعاتم را در مورد بازیگری افزایش دهم و با مطالعه و فیلم دیدن تلاش کردم که از این رشته فاصله نگیرم. در همین بین سعی کردم رابطه ام را با سینما حفظ کنم و به همین دلیل در چند کار به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان حضور داشتم تا اطلاعاتم پیرامون سینما بیشتر شود.

در سال‌های اخیر تصمیم گرفته‌ام وسواس بیشتری برای انتخاب نقش‌ها داشته باشم. قصه‌های زیادی به دستم می‌رسد که همه‌شان بالطبع داستان‌های خوب و جذابی ندارند. امسال برای من این چنین بود اما با این حال در دو فیلم سینمایی «شیشه‌های مات» و «المپیک» بازی کردم که به نظرم داستان‌های جالب و نقش‌های خوبی داشتند.

بعضی از کارها به صورت طبیعی بیشتر در میان مردم دیده می‌شوند و کارشان می‌گیرد؛ مثلا سریال‌های «راه طولانی» رضا کریمی و «نیاز» حسین سهیلی‌زاده و «بچه‌های نسبتا بد» سیروس مقدم کارهایی بودند که من به واسطه آنها بیشتر دیده شدم و این نشان می‌دهد که تلویزیون تا چه حد در شناخته شدن آدم‌ها تاثیرگذار است. اما قبل‌تر از همه اینها برایم مهم است که نقش به دل خودم بنشیند.

چون دوست داشتم کاری که می‌کنم همیشه، هم به لحاظ محتوایی و هم به لحاظ حرفه‌ای چیزی برای گفتن داشته باشد. شاید یکی از دلایل کم‌کاری من و پیدا نشدن داستان‌های خوب کم شدن تولیدات صدا و سیما از سال ۹۱ به این طرف هم باشد. البته اگر جزو دسته و گروه خاصی بودم ممکن بود پیشنهادات بیشتری داشتم. من به شعور و وقت مردم احترام می‌گذارم و با طرفدارانم ارتباط نزدیکی دارم و همیشه از انتقاداتشان یاد گرفته، از تعریف‌هایشان انرژی می‌گیرم.

من کارم در حوزه سینما و تلویزیون را از ۱۶ سالگی در سریال «هزاران چشم» کیانوش عیاری شروع کردم و از همان سن برایم مهم کارکردن در سینما بود. با اینکه بعد‌ها در رشته کامپیوتر تحصیل کردم و خیلی جا‌ها به دردم می‌خورد و کمک می‌کند اما به چشم کار و حرفه نگاهش نکردم و به سرعت به همان سینما و کارهای تصویری برگشتم و ادامه دادم.

علاقه مندی های شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده، بـه حیوانات علاقه دارد و حامی حقوق آنان اسـت. از جمله آرزوهایش این اسـت کـه قبل از آنکه از دنیا برود تمام دنیا را ببیند! او هم چنین کمک کردن بـه همنوع را دوست دارد و دلش می خواهد کـه فرد مفیدی برای اطرافیان باشد. شهرزاد کمال زاده درباره علاقه دو جانبه‌ای کـه بـه بازیگری و رشته تحصیلی‌اش در دانشگاه داشته میگوید:

«هر چـه سواد بازیگر بالاتر باشد بـه نظرم در کارش موفق تر خواهد بود. حالا این سواد میتواند شامل هر چیزی باشد. درکنار بازیگری شخصا بـه رشته کامپیوتر علاقه داشتم و خانواده‌ام هم دوست داشتند کـه دراین رشته ادامه تحصیل بدهم. درسال‌هایی کـه مشغول تحصیل دراین رشته بودم سعی کردم اطلاعاتم را در مورد بازیگری افزایش دهم و با مطالعه و فیلم دیدن تلاش کردم کـه از این رشته فاصله نگیرم.»

داستان فیلم سینمایی پس از فروش

«پس از فروش» که داستان قاچاق بزرگ لوازم خانگی است، همزمان توسط محسن نجفی‌مهری تدوین می‌شود.

معرفی عوامل فیلم سینمایی پس از فروش

در این فیلم که محصول موسسه ناجی‌هنر است، هومن رهنمون، امیر تبریزی،علی‌اصغر کردبچه، برنا ناصری دیگر بازیگران آن هستند و از عوامل «پس از فروش» می‌توان به فتاح مینوبخش ( دستیار کارگردان و برنامه‌ریز)، پیام‌حسین سوری ( طراح صحنه)سهیل متولی(مدیر صدابرداری)، رضا عزیزفرخانی ( تصویر) لیدا ایرانی(طراح گریم)، ساناز هاشم‌پور (طراح لباس)، ولی‌الله نظمی ( مدیر تولید)، عکاس (کوروش جوان)، پریسا تاج (منشی صحنه)، سما طالبی (مدیر تدارکات) اشاره کرد.
گردآورنده: علی اکبر رضایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا