چهره ها

بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

مهران ضیغمی بازیگر نقش سهیل در “سریال تولدی دیگر” متولد سال ۱۳۷۰ است بیوگرافی و عکس و زندگی شخصی مهران ضیغمی بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر با عکس های جدید و همسرش در اینستاگرام در این بخش میخوانیدبیوگرافی مهران ضیغمی بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیستمهران ضیغمی متولد سال ۱۳۷۰ در تهران بازیگر سینما و تلویزیون ایران و فارغ التحصیل رشته کارگردانی تئاتر می باشد که با بازی و ایفای نقش در مجموعه تلویزیونی و سریال تولدی دیگر و سریال آخرین بازی در نقش خشایار به مخاطبان معرفی شد

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۸۰۰ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

سوابق هنریضیغمی با بازیگر را از کودکی و از ۶ سالگی آغاز کرد و کم کم وارد عرصه سینما و تلویزیون شد. مهران یک برادر کوچکتر از خود به نام عرفان دارد و علاوه بر تحصیل در رشته کارگردانی تئاتر و بازیگری در زمینه مد و لباس نیز کم و بیش فعالیت می‌کند.

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۷۳۰ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

مهران ضیغمی تاکنون در بیش از ۴۰ کار تصویری بازی کرده است. وی در سال ۹۳ با دعوت حسین سهیلی زاده در سریال آخرین بازی نقش خشایار را ایفا می‌کند. به گفته خودش در سال ۷۶ توسط دوست پدرش برای کار پشت دیوار شب انتخاب شده است.

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۷۰۲ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

بیوگرافی بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر با عکس جدید

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۷۴۰ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

او درباره بازیگر شدن در کودکی و شهرت گفته:اوایلش خیلی خوب بود. بدون صف، نان می‌گرفتیم و مطب پزشک بدون معطلی و نوبت می‌رفتیماما امروز مشکلی وجود دارد. اینکه هنوز بعد از ۱۴ سال همه من را به چشم همان پسربچه کوچک می‌بینند.

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۶۳۲ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

یک خانم محترم با هیجان خاصی به من اشاره کرد و گفت: «این همون پسر بازیگر است، سبیل درآورده!» گاهی این چیزها اذیت‌کننده‌ است ولی ما باید لبخند بزنیم و ردش کنیم.

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۷۵۰ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

دستمزد برای بازی در سریال تولدیدستمزد من سال ۷۸ در سریال تولدی دیگر واقعا زیاد بود. ۵۰۰ – ۴۰۰ تومان پول برای یک بچه ۸-۷ ساله آن هم فقط در ازای ۸ ماه کار!آن زمان پیکان یک میلیون و خرده‌ای بود. آن موقع با یک‌ چهارم درآمدم یک کامپیوتر پنتیوم ۳ خریدم و شب تا صبح بازی می‌کردم.سریال تولدی دیگر به کارگردانی داریوش فرهنگ و تهیه کنندگی مسعود رسام و بیژن بیرنگ در سال ۷۷ ساخته شد و درباره داستان زن و شوهری مرفه است که در آستانه کشمکش طلاق با وجود سه فرزند (سامان و سهیل و سارا) هستند.

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۷۱۲ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

ماجرای داستان از آنجا آغاز می‌شود که این زن و شوهر موقع رفتن به یک میهمانی در لواسان در حین مشاجره دچار حادثه شده و ماشین آنها به دره سقوط می‌کند و آتش می‌گیرد.

Screenshot ۲۰۲۱۰۹۰۶ ۱۴۴۷۲۲ - بازیگر نقش سهیل در سریال تولدی دیگر کیست؟ +اینستاگرام بیوگرافی مهران ضیغمی

شوهر در آخرین لحظات از اتومبیل بیرون می‌پرد و به کمک نیروهای امداد نجات پیدا می‌کند، اما در این تصادف اثری از زن وجود ندارد. زن که چهره‌اش سوخته، توسط یک دکتر جراح پلاستیک پیدا می‌شود و پس از تغییر چهره به صورت پرستاری ناشناس به منزل سابق خود بر می‌گردد و این بار به نوعی دیگر برخورد می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا