رابطه جنجالی بازیکن تیم ملی آمریکا با خواهر هم تیمی اش فاش شد! + عکس

رابطه جنجالی بازیکن تیم ملی آمریکا با خواهر هم تیمی اش فاش شد! + عکس

وستون مک کنی، هافبک 23 ساله یـوونتوس تمامی ندارد. چند ماه پیش بود که او به همراه پائولو دیبالا و آرتور ملو به دلیل شرکت در مهمانی پرجمعیت و نقض قوانین قرنطینه ایتالیا از سوی باشگاه یوونـتوس جریمه شدند اما این بازیکن آمریکایی بی انضباطی اش را تکرار کرد و آن را به اردوی تیم ملی آمریـکا کشاند.

وستون مک کنی و کریستین پولسیج

پیش از بازی آمریـکاو کانادا در چارچوب مقدماتی جام جهانی 2022 بود که وستون مک کنی با یک استوری اینستاگرامی اعلام کرد به دلیل نقض پروتکل های بهداشتی اردوی تیم ملی آمریـکا قادر به شرکت در این بازی نیست و سپس فدراسیون فوتبال آمریکا اعلام کرد او به خاطر بی انضباطی اش، کلا از اردوی این تیم خط خورده و به ایتالیا بر می گردد. لاندن داناوان، اسطوره فوتبال آمریکا نیز به انتقاد از رفتارهای خودخواهانه مک کنی پرداخت. پیش تر ادعا شد مک کنی به علت ماسک نداشتن حین امضا دادن به یک هوادار، موجب نقض پروتکل های بهداشتی شده اما ظاهرا مشکل فراتر از این حرف هاست. رسانه TUDN آمریـکا ، یک شایعه داغ و بزرگ در این راستا مطرح کرده است؛ دلیل خط خوردن مک کنی از اردوی آمریکا، رابطه او با خواهر یکی از هم تیمی هایش در تیم ملی آمریـکابوده که شواهد نشان می دهد شخصی که مک کنی با او در رابطه بوده خواهر کریستین پولیشیچ، کاپیتان یانکی ها است. مک کنی با ترک اردوی آمریـکابه خانه خواهر پولیشیچ رفته و با او ارتباط جنسی برقرار کرده که این امر موجب نقض پروتکل های پیشگیرانه کووید 19 در تیم ملی آمریـکا شده است. لاندن داناوان همچنین در مصاحبه دیروز خود گفته بود:

 

خواهر کریستین پولسیچ

خواهر کریستین پولیشیچ

می دانم مک کنی چه کاری کرده و چه اتفاقاتی افتاده اما به شما نخواهم گفت. فقط می توانم بگویم مک کنی کاملا ناامیدم کرده است. در هفته ای که برای راهیابی به جام جهانی حیاتی است، نباید چنین رفتارهایی داشته باشید.

مک کنی و پولیشیچ چهارشنبه هفتم مهر ماه در چارچوب مسابقه یوونـتوس و چلسـی در لیگ قهرمانان اروپا که در تورین برگزار می شود، رو در روی یکدیگر قرار می گیرند./ طرفداری