چهره ها

عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !

رکنا نوشت : سپیده بزمی پور عکس های جدیدی از خود را در صفحه شخصی اش منتشر کرد که هدف از آن تبلیغ پیجی دیگر بود. سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری، بازیـگر معروف سینما و تلویزیون است. سپیده بزمی پور متولد ۳ دی ماه سال ۱۳۶۷  در تهران است.سپیده بزمی پور در سن چهارده سالگی همراه با مادر و پدرش امیر بزمی پور به کشور بلژیک مهاجرت کردند.سپیده بزمی پور اخیرا فعالیت زیادی در فضای مـجازی داشته و سپیده بزمی پور با انتشار عکس های مختلف حواشی زیادی از کشف حجابش برای خود ساخته است.

241178132 852206088833198 4286688589141888433 n - عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !

سپیدهبزمیپور - عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !

سپیده بزمی پور آلبومی از عکس های خود را با استایل های مختلف در پستی اینستاگرامـی منتشر کرد که هدف آن تبلیغ پیج لباس و مد بود اما این سوال مطرح است که چرا برخی از بازیـگران، همسرانشان و دیگر چهره ها اینستاگرامـی برای تبلیغ و کسب درآمد حاضرند دست به هر کاری بزنند؟!

سپیدهبزمیپور2 - عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !سپیدهبزمیپور3 - عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !سپیدهبزمیپور5 - عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !سپیدهبزمیپور34 - عکس های جنجالی سپیده بزمی پور همسر شاهرخ استخری !

 

۲ دیدگاه

  1. دست به هرکاری چیه؟! کدوم کشف حجاب؟ این بنده ی‌خدا که از چهره های معمول توی خیابون میبینیم باحجاب تر بود البته اوناهم استایلشون به خودشون مربوطه و ایرادی نداره
    ولی لباسهای این خانم خیلی هم پوشیده و شیک بود
    بیخود برای داغ کردن اخبار خودتون
    به هر کی که محجوب وزیبا و متین هست برچسب نزنید

  2. حرف مفت چرا میزنین آخه ؟؟ کدوم کشف حجاب ؟؟ ایشون شغلشونه مدلینگن چرا هر چی میشه یه شایعه میسازین براشون
    افراد معروف حق زندگی ندارن ؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا