فوتبال خارجی

پیشرفت باورنکردنی وینیسیوس جونیور در رئال مادریـد

وینیسیوس جونیور یکی از بهترین بازیکنان رئال در این فصل بوده است.

شب گذشته رئال مادرید در دیداری که پس از مدت ها به سانتیاگو برنابئو بازگشت ، سلتاویگو را با نتیجه ۵ بر ۲ شکست داد. شاگردان کارلو آنچلوتی در این بازی دو بار از حریف خود عقب افتادند اما هر بار آنها جبران کردند و در نهایت به یک پیروزی دلچسب دست یافتند تا به بالای جدول لالیگا صعود کنند.

اما وینیسیوس جونیور ستاره جوان برزیلی رئال مادرید در دیدار دیشب عملکرد قابل قبول و امیدوار کننده دیگری ارائه کرد. این بازیکن یکی از گل های رئال را مقابل سلتاویگو به ثمر رساند. وینیسیوس همچنین در گل پنجم رئال مادرید نقش مهمی داشت .

ستاره برزیلی در این فصل در چهار بازی خود ۴ گل عالی به ثمر رسانده و یکی از بهترین بازیکنان رئال مادرید بوده است. این در شرایطی رخ داد که در یکی دو فصل اخیر انتقادات زیادی به وینیسیوس وارد شده است. در واقع ، بسیاری معتقدند که این بازیکن ثبات لازم را ندارد و در ضربات پایانی بسیار ضعیف است؛ این موضوعی است که فصل جدید تا کنون به طور چشمگیری تغییر کرده است.

در همین راستا ، AS گزارشی در مورد وینیسیوس منتشر کرده و مدعی شده است که این بازیکن در هفته های گذشته و پس از هر جلسه تمرین رئال مادرید در کمپ والدهباس ماند و روی آخرین ضربه های خود کار کرد. به نظر می رسد این موضوع دلیل اصلی پیشرفت بازیکن برزیلی در فصل جدید بوده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

مطالب مرتبط

دکمه بازگشت به بالا