پ

فیـلم جنجالی گلشیـفته فراهانی برای بی آبرو کردن پدر و مادرش

خل بازی های گلشیفته فراهانی بازیگر زن جنجالی که از ایران مهاجرت کرده است، در فضای مجازی کولاک کرد.

 

گلشیفته فراهانی متولد ۱۹ تیر ۱۳۶۲ است . گلشیفته فراهانی بازیگر ایرانی است. گلشیفته فراهانی در ۳۵ فیلم نقش داشته‌است که بسیاری از آن‌ها در جهان شناخته شده‌اند. در جایزه سزار ۲۰۱۴، برای بازی در سنگ صبور نامزد دریافت جایزه امیدبخش‌ترین بازیگر زن شد و جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره سه قاره را گلشیفته فراهانی برای بازی در بوتیک دریافت کرد.

بعد از چندین سال اخیرا بهزاد فراهانی پدر گلشیفته مصاحبه ای متفاوت درباره او انجام داده و صحبت های کاملا متفاوت نسبت به گذشته را مطرح کرده است. درباره آنچه سر گلشیفته آمده، من فکر می‌کنم داوری شخص من به درد نمی‌خورد. او اصلا دیگر فقط دختر من نیست و یک هنرمند خوب ایرانی در جهان است و داوری‌اش را باید برای مردم بگذاریم.

جالب است بدانید که بهزاد فراهانی گلشیفته را یک هنرمند مردمی می داند و زیاد لقب پدر بودن را دوست ندارد. بهزاد فراهانی پدر گلشیفته ادامه داد چون هنرمندی است که متعلق به مردم است. او خوب از پس کارش برآمده است و تئاتری که از او در پاریس دیدم، باید ببالم که من را پدر گلشیفته معرفی می‌کنند؛ چون بازی‌ای که با لهجه غلیظ فرانسه بازی کرد، عجیب بود. وقتی هم سر فیلم دختران خورشید به گرجستان رفتیم، چیزهایی از او دیدم که در ایران دنبال آنها نمی‌گردد. وقتی گلشیفته آن فیلم را در اواخر دهه 80 بازی کرد، من به آقای خاتمی که البته دیگر رئیس‌جمهور نبود، زنگ زدم زیرا دوستی خوبی با او دارم. گفتم آقای خاتمی چه کار باید بکنیم؟ او گفت مشکلی نیست و نگران نباش. به من قولی داد که پای قولش نایستاد.
برخط

اشتراک در
اطلاع از
guest
1 دیدگاه
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سیدمحمد

بی غیرتی پدر وبی حیائی وبی شرمی پدر دختر کاملا روشن است اما جای بسیار تأسف استکه این دو ایرانی ومنسوب به ایران اسلامی هستن ..خدا هدایتشان کند وتوفیق اصلاح

1
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x