پ

فرهاد مجیدی مقابل دو پرسپولیسی

دو تیم لیگ برتری و لیگ یکی با دو سرمربی پرسپولیسی آمادگی خود را برای رویارویی با شاگردان فرهاد مجیدی اعلام کردند.

در حالی که قرار بود تیم استقلال پس از روشن شدن تکلیفش در قرعه کشی لیگ برتر حریفان تدارکاتی اش را انتخاب کند برنامه سه دیدار دوستانه این تیم در فاصله ۲ هفته مانده به شروع لیگ برتر مشخص شد.

طبق اعلام کادر سرپرستی استقلال، این تیم باید ابتدا به مصاف تیم مهدی تارتار برود. ذوب آهن که فصل قبل در شرایط خیلی بدی لیگ برتر را به پایان رساند و با اختلافی میلیمتری در مسابقات باقی ماند حالا با سرمربی پرسپولیسی اش دنبال دستیابی به نتایج مطلوب در لیگ بیست و یکم است.

فرهاد مجیدی مقابل دو پرسپولیسی

دومین حریف استقلال نیز تیم تازه لیگ برتری شده فجر شهید سپاسی شیراز است که با هدایت علی کلانتری دنبال کسب اعتبار از دست رفته این تیم شیرازی در جمع باشگاه های فوتبال کشورمان است. تیمی که در ادوار گذشته لیگ برتر همواره یقه بسیاری از تیم های مدعی قهرمانی را می گرفت.

سومین تیمی که قرار است به مصاف استقلال برود ملوان بندرانزلی است که باید طبق قرعه کشی لیگ آزادگان در هفته اول به مصاف آرمان گهر سیرجان برود. مازیار زارع سرمربی پرسپولیسی این تیم در پاسخ به درخواست تیم استقلال برای برگزاری یک دیدار دوستانه موافقت خودش را اعلام کرده و قطعا در رویارویی با استقلال انگیزه های زیادی برای دستیابی به هماهنگی بالا برای ورود به لیگ جدید را دارد.

کلیدواژه : استقلالپرسپولیس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید