پ

فیـلم دردسر دختر بی حجاب برای گلزار در چهارسوی تهران!

در ویدیویی که از حضور محمدرضا گلزار،‌ منتشر شده،‌ وقتی یکی از دختران هوادارش قصد داشت با او عکس بگیرد،‌ گلزار به او تذکر داد «روسری‌ات را درست سرت کن!»

 

محمدرضا گلزار از چهره های پولدار است اما ظاهرا محمدرضا گلزار سختی زیادی کشیده است تا به این حد از شهرت و وضع مالی خوب برسد. محمدرضا گلزار یکی از چهره های مطرح در گروه معروف آریان بوده است. محـمدرضا گلزار در رستوران هم کار کرده است.محمدرضا گلزار درحالی که می خواست با یکی از هوادارانش عکس بگیرد به او تذکر داد تا حجابش را رعایت کند.

عکس دختران با گلزار

دیروز حضور گلزار در خیابان جمهوری با حواشی زیادی همراه بود. او این لحظات را به صورت لایو روی اینستاگرام گذاشت. در حالی که خودش برخورد خوبی داشت نزدیکانش از بادیگاردها خواستند مردم را کنار بزنند. در این ویدئوی لایو مردم سعی داشتند جلوی ماشین گلزار از او عکس بگیرند و ابراز علاقه کنند که راه او را سد کرده بود و ماشین جلو نمیرفت.برخی مردم هم تلاش داشتند راهش را باز کنند ولی هجوم بسیار شدید بود. در صحنه جنجالی و در ویدیویی که از حضور محمدرضا گلزار،‌ بازیگر سینما و تلویزیون،‌ برای مراسم افتتاح یک فروشگاه در تهران منتشر شده،‌ وقتی یکی از دختران هوادارش قصد داشت با او عکس بگیرد،‌ گلزار با کنار کشیدن خود به او تذکر داد «روسری‌ات را درست سرت کن!» پیشتر گریه کردن چند دختر و پسر هشتادی برای گلزار حاشیه ساخته بود.

منبع
رکنا
کلیدواژه : محمدرضا گلزار
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید