پ

عزت الله مهرآوران واکسن کرونا زده بود؟ سینوفارم یا برکت؟

عزت الله مهرآوران واکسن کرونا زده بود؟ سینوفارم یا برکت؟

مرگ سیامک اطلسی بر اثر کرونا و البته شرایط نگران‌کننده عزت مهرآوران، پرسش‌های زیادی را در میان افکار عمومی ایجاد کرده، در واقع مردم با اخباری که دریافت می‌کنند بیشتر نگران حال خودشان و اطرافیان می‌شوند. این دو عزیز هر دو واکسینه شده بودند، حداقل درباره عزت مهرآوران پایگاه خبری مشرق از واکسیناسیون کامل او با واکسن «ایرانی» خبر داده بوده، این در حالی‌ست که خبرگزاری صبا دیروز ادعا کرد که مهرآوران سینوفارم زده بوده!

عزت الله مهرآوران

همه می‌دانیم که واکسیناسیون از ابتلا پیشگیری چندانی نمی‌کند، خصوصا در شرایطی که واکسیناسیون به سطح قابل قبولی نرسیده و چرخه انتقال ویروس مختل نشده، اما این که دو نفر از عزیزان این مملکت بعد از واکسینه کامل به چنین شرایطی دچار شدند، کمی غرولند‌های مخالفان متحجر واکسن را تقویت می‌کند، کمترین توقع از مطلعین این است که درباره روند ابتلای هر دو نفر و حتی علی سلیمانی، اطلاعات دقیق بدهند، چه واکسنی؟ آیا بیماری زمینه‌ای داشتند و جزئیات پر اهمیت دیگر.

گفته می شود عزت الله مهرآوران سابقه بیماری قلبی نیز داشتند ، وی در سال 88 تحت عمل جراحی قلب قرار گرفته بود.

چند نفر بر اثر واکسن کرونا برکت فوت کرده اند؟

طبق گزارشی که در وزارت بهداشت ثبت شده است، فوت بر اثر عوارض این واکسن نیز بعد از چند میلیون تزریق، صفر بوده است.

سحر اطلسی دختر سیامک اطسی

سحر اطلسی دختر سیامک اطسی درباره چگونگی ابتلای پدرش به کرونا که هیچ خبری هم از آن در رسانه‌ها منتشر نشده بود، بیان کرد: «ایشان این اواخر سرِ سریالی به نام «اپیدمی» بودند که این کار را وقتی هر دو دوز واکسن را زدند و یک ماه هم از آن گذشت قبول کردند، چون در تمام ماه‌های گذشته از زمان شیوع کرونا تمام پیشنهاد‌های کاری را رد می‌کردند. در نهایت از آن‌جا که دوست داشتند کار کنند، به‌ویژه این‌که گفتند داستان آن درباره کرونا است و تمام شرایط برای کار، امن است برای بازی در پروژه تشریف بردند، البته ما (خانواده) ابتدا مخالف بودیم، ولی به‌خاطر علاقه ایشان راضی شدیم و احتمال قریب به یقین پدرم در همین پروژه به کرونا مبتلا شدند، چون من یک روز با ایشان همراه بودم و دیدم که جو آن‌جا شلوغ بود و پروتکل‌ها خیلی رعایت نمی‌شد و هر چقدر هم بگوییم رعایت می‌شد، اما در نهایت این طور نبود. متاسفانه این ضعف سیستم واکسیناسیون در این دست کار‌ها مشکلاتی ایجاد کرده که برای پدر من یا هر کس دیگری به این شکل اتفاق افتاده است.»

او افزود: «پدر من یک روز سر همین پروژه دچار سرگیجه می‌شوند و زمین می‌خورند که قاعدتاً ناشی از ضعف کرونا بوده است. چند روز بعد هم در منزل زمین خوردند که به بیمارستان مراجعه کردیم. اما درباره این‌که این موضوع را اطلاع‌رسانی نکردیم ماجرا این بود که بیماری‌شان (کرونا) آن‌قدر‌ها نفس‌گیر نبود و پزشکان امیدوارانه می‌گفتند که دوام خواهند آورد، اما در آخر پس از دو هفته که در بیمارستان بودند متأسفانه این اتفاق افتاد.»

منبع
برترین ها
اشتراک در
اطلاع از
guest
7 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اشکان

هر کی برکت بزنه قطعا خواهد مرد

..؟

همه واکسن ها کشنده ان. چه برکت چه فایزر چه سینوفارم. مثل اینکه از هیچی خبر ندارید؟ خود بیل گیتس ۴۰ میلیارد دلار داده برای تولید واکسن.!!! در حالی که خودش سخنرانی کرده و گفته برای کاهش جمعیت از طریق بهداشت و واکسیناسیون پروژه دارم! لطفا نرید واکسن نزنید. خواهش میکنم. ریست بزرگ در انتظار جهانه. تو آذر ماه متوجه حرف من خواهید بود.

ناشناس

هر کی برکت نزده هم قطعا خواهد مرد

ناشناس

چرا حرف بی جا میزنی هر کی برکت نزنه میمیره؟ حتماً عزیزات مردن که این حرف مسخره میزنی

ناشناس

هر کسی هم مثل تو همچین فکر احمقانه ای کنه حتماً عزیزانش خواهد مرد

شهاب

بجز خواص که فایزر زدند ، به سایر واکسن های موجود در ایران اعتمادی نیست. قرار بود واکسن از بستری و مرگ جلوگیری کند اما اینطور نشد.

رز

خدارحمتش کنه، چه غم انگیز همه دارن میمیرن، کاش به خود بیایم،،، واقععا ادم نمیدونه چکار کنه واکسن بزنیم یانه؟، مگه قرار نبود واکسن اگه جلو ابتلا را نمیگیره جلوی مرگ و شدت بیماری افراد را بگیره،،، پس کو

7
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x