پ

بیرانوند شوخی کرد یا سوتی داد؟

در حالی که رسما اعلام شده بازی ایران و کره جنوبی بدون تماشاگر است، علیرضا بیرانوند گفت می‌خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم.

خبرورزشی: در حالی که رسما اعلام شده بازی ایران و کره جنوبی بدون تماشاگر است، علیرضا بیرانوند گفت می‌خواهیم از امتیاز میزبانی استفاده کنیم. مشخص نیست که علیرضا بیرانوند دروازه‌بان خوب و مطرح فوتبال ایران سوتی داده یا شوخی کرده است چرا که بازی در ورزشگاه خالی از تماشاگر آزادی مزیت میزبانی محسوب نمی‌شود و انگار دو تیم ایران و کره جنوبی مشغول انجام بازی در یک کشور بی طرف هستند. داور هم که خارجی است و قاعدتاً به نفع ما سوت نمی‌زند. می‌ماند وضعیت آب و هوا و چمن ورزشگاه آزادی که آن هم شرایط سختی برای کره جنوبی نیست و آنها بارها در همین ورزشگاه آزادی بازی کرده اند.

مسلما اگر این دیدار در حضور حداقل ۲۰ هزار تماشاگر برگزار می‌شد آن وقت می‌شد از حرف بیرانوند حمایت کرد و گفت ایران از مزیت میزبانی استفاده می‌کند اما در شرایط فعلی واقعاً مشخص نیست ایران قرار است از کدام مزیت میزبانی استفاده کند و آیا بیرانوند با حرفهایی که در کنفرانس زده قصد شوخی کردن داشته یا به فدراسیون فوتبال کنایه زده است؟

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x