پ

مواردی که سوسک ها را به سمت منزلتان می کشاند!

در این قسمت لیستی از مواردی را به شما معرفی می کنیم که وجود آنها حشرات و سوسک ها را به سمت منزلتان می کشاند ، بنابراین بهتر است مراقب آنها باشید.

مواردی که سوسک ها را به سمت منزلتان می کشاند!
ظروف کثیف

ظروف کثیف مهمترین چیزی است که حشرات را جذب می کند. بنابراین باید مراقب باشید که ظروف کثیف در خانه وجود نداشته باشد و ظرف ها را همان شب بشویید و آنها را به فردا موکول نکنید. حشرات مانند مورچه ها یا سوسک ها معمولاً بیشتر در بطن غذا در ظروف کثیف جذب می شوند.

رطوبت

رطوبت انواع مختلف حشرات را به خود جذب می کند زیرا برای زنده ماندن به آب نیاز دارند. حتی مقدار کمی آب قطره شده در قسمت های مختلف می تواند عاملی برای جذب حشرات باشد. آب غوطه ور در یک وسیله چوبی برای حشرات مانند مورچه ها بسیار جذاب است و باعث تجمع آنها می شود. عنکبوت ها نیز در این شرایط بیشتر دیده می شوند.

گرما

هنگامی که هوا در خارج سرد است ، بسیاری از حشرات ترجیح می دهند وارد محیط گرم شوند ، که برای آنها مکانی عالی است. حشرات مانند سوسک ها به دنبال مکانی سرپناه برای محافظت از خود در برابر سرمای زمستان هستند که قطعاً گرمای محیط خانه شما را جذب می کند.

خرده نان

خرده ها حشرات را به دلیل غذای آنها جذب می کنند. ضایعات غذا عاملی برای جذب سوسک و مورچه است. به طور مرتب خانه را تمیز کرده و جاروبرقی بکشید تا غذای خورده شده عاملی برای جذب حشرات نباشد.

چاه های داخل سینک ظرفشویی

اگر آب در این ناحیه وجود دارد یا بقایای غذا یا حتی چیزهایی مانند مو و کف صابون گیر کرده است ، مکان بسیار خوبی برای جذب حشرات است و باید این منطقه را تمیز و خشک نگه دارید تا سوسک ها و حشرات دیگر بتوانند وارد خانه شما شوند. جذب نخواهید شد.

کاغذ

کاغذها می توانند حشرات ، از جمله سوسک ها را جذب کنند. آنها عاشق تکه کاغذ هستند. بنابراین بهتر است آنها را در دسترس قرار ندهید و در یک ظرف پلاستیکی قرار دهید.

آشغال

زباله برای شما بسیار ناخوشایند است ، اما برای حشرات نه. آنها عاشق رفت و آمد در سطل زباله هستند. حتما سطل زباله را ببندید و از همه مهمتر زباله ها را در اسرع وقت خارج کنید.

پنکه سقفی

طرفداران سقف معمولاً در تابستان در گذشته بسیار مورد استفاده قرار می گرفتند و به دلیل هزینه کم محبوبیت زیادی داشتند. این روزها افراد کمتری از آنها استفاده می کنند ، اما هنوز در برخی از خانه ها وجود دارند و بسیاری از حشرات عاشق این پنکه های سقفی هستند.

ازدحام و بی نظمی

یکی دیگر از مواردی که حشرات را در خانه جذب می کند شلوغی و شلوغی داخل خانه است و بهتر است همیشه خانه را مرتب نگه دارید ، آن را تمیز کنید و اجازه ندهید حشرات بخواهند در شلوغی و شلوغی پنهان شوند. بودن.

میوه

اگر کاسه ای از میوه های رسیده شده را روی میز بگذارید و به مدت طولانی به آن دست نزنید ، می تواند سوسک و حشرات را جذب کند. بنابراین بهتر است میوه ها را در یخچال بگذارید و فقط هر چیزی را که می خواهید بخورید از یخچال خارج کنید.

غذای شیرین

همانطور که ما نمی توانیم در برابر چیزهای شیرین مقاومت کنیم ، حشرات نیز می توانند مقاومت کنند. شیرین کننده ها حشرات مانند مورچه ها ، پروانه ها ، سوسک ها و … را جذب می کنند و بهتر است مراقب باشید که غذاهای شیرین مانند عسل و شکر در دسترس قرار نگیرد.

ترک یا شکاف

حشرات به دنبال مکانهای کوچک و امن برای لانه سازی هستند. سپس شکاف های کنار پنجره و ترک های روی دیوار را بپوشانید تا از آن وارد نشوند.

کلیدواژه : حشراتسوسک
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x