پ

عکس های عجیب و تاسف بار از ریحانه پارسا

ریحانه پارسا اخیرا عکس های عجیبی را در فضای مجازی منتشر کرد است.
ریحانه پارسا بازیگر پر حاشیه ایران بود.ریحانه پارسا از ایران مهاجرت کرد.رفتارهای ریحانه پارسا مورد پسند قشر هنرمند و فرهیخته و فرهنگی نبود. ریحانه پارسا برای اینکه فالوورهایش ریزش نکند و بتواند کاری کند که نامش بر سر زبان ها باشد،دست به رفتارهای مبتذل بیشتری زد. ریحانه پارسا اخیرا عکس جدیدی را در فضای مجازی منتشر کرد.

ریحانه پارسا عکس خود را با استایل های عجیب و غریب منتشر کرد.


یکی از این افرادی که اخیرا در فضای مجازی با رفتارهای مبتذل سعی دارد توجه مخاطبان را جلب کند،ریحانه پارسا است.او برای جلب توجه از توهین به مردم ایران گرفته تا نمایش اعتیاد و حتی عریان شدن دریغ نمی کند. او با انتشار فیلم های عجیبی به خود و شخصیت خود نیز توهین کرده و حرف های نا متعارفی را به خود نسبت می دهد.

اخیرا عکس های دیگری با استایل جدید از خود منتشر کرده است. او با استایل های عجیب و ظاهری متفاوت برای جلب توجه عکس های زیادی منتشر کرد.

عکسی تاسفبار از ریحانه پارسا / باور نمی کنید ریحانه باشد !

ریحانه پارسا نام یک چـهره ایرانی است که متولد سال 77 است.او با بازی در سریال پدر به شهرت زیادی دست پیدا کرد و در یک قدمی موفقیت قرار گرفت.ریحانه پارسا می توانست با بیشتر کردن تلاش خود به موفقیت های زیادی دست پیدا کند اما ناگهان درگیر حاشیه شد و همین حاشیه ها کم کم به ابتذال تبدیل شد.

او مدتی با افشای رابطه خود با مهدی کوشکی،نام خود را سر زبان ها انداخت اما مدتی نگذشت که به خارج از کشور مهاجرت کرد و اعلام کرد رابطه اش را مهدی کوشکی رسمی نبوده است.

سپس اقدام به کشف حجاب کرد و با یک گرداننده سایت شرط بندی به نام پویان مختاری وارد رابطه شد که این رابطه هم سراسر ابتذال و حاشیه بود.

چهره ریحانه پارسا که می توانست با انتخاب مسیر درست رو به موفقیت هدایت شود هر روز مبتذل تر شد و تبدیل به شخصیتی رو به افول و انحطاط گشت که چند روزی در فضای مجازی با شوآف مصرف می شود اما سرانجام رو به اضمحلال می رود و از خاطره ها پاک می شود.

اینکه ریحانه پارسا در چهارچوب ارزش ها و اخلاقیات باقی بماند و نامش جاودانه شود یا اینکه نامش با ابتذال به اوج برسد و خیلی زود به گورستان خاطره ها رهسپار شود؛ انتخاب خود اوست نه مردم!

حالا باید ببینیم چه بر سر شخصیت یک فرد می آید که تن به چنین انتخابی می دهد.و به همین بهانه سراغ دکتر محمدجواد خلعتبری،دکتر روانشناس رفتیم تا در مورد تحلیل رولنشناسی شخصیت ریحانه پارسا بیشتر بدانیم.

عکسی تاسفبار از ریحانه پارسا / باور نمی کنید ریحانه باشد !

ریحانه پارسا می خواهد به هر قیمتی توجه بگیرد

دکتر خلعتبری در تحلیل شخصیت افرادی که مثل ریحانه پارسا به ابتذال کشیده می شوند به خبرنگار رکنا گفت:«چنین افرادی با نگاه تائید طلبی و توجه طلبی سعی دارند به هر شکلی توجه دیگران را جلب کنند.حتی رفتارهای بی پروا از خود نشان می دهند.مثل عریان شدن و فحاشی و نمایش اعتیاد خود! اگر روزی فالوورهای این افراد ریزش کند از لحاظ شخصیتی خرد می شوند چون دیده شدن برای آنها رکن اصلی محسوب می شود.چون آنها فقط برای دیده شدن این رفتارها را بروز می دهند و در هر صورت توجه نیاز دارند.و این توجه و تائید طلبی برایشان چه مثبت و چه منفی مهم است.

برای تحلیل روانشناسی شخصیت این افراد باید دید که چه چیز در گذشته فرد موجب بروز این هیجانات منفی شده است.طرح واره ذهنی انسان ها مجموعه ای از جایی است که در ان زندگی کرده اند و خاطرات و روابط و تصاویر ذهنی و باورهای آنها.

و همچنین تمام اتفاقاتی که در طول زندگی به فرد تحمیل شده و جزء ایگو و سلف فرد شده است در ساخت شخصیت فرد موثر است.

فردی که دچار محرومیت هیجانی است در واقع آنطور که نیاز داشته دیده نشده و از حمایت و راهنمایی و تائید دور بوده است.همین باعث درد غم و افسردگی و واکنش افراطی جلب توجه می شود که باعث می شود فرد سبک مقابله ای در پیش بگیرد.چنین فردی در واقع در حال دفاع از خود در برابر تمام آن چیزی است که شخصیت او را ساخته است.»

عکسی تاسفبار از ریحانه پارسا / باور نمی کنید ریحانه باشد !
شاید لازم باشد ریحانه پارسا دارو مصرف کند

دکتر خلعتبری در ادامه در مورد شیوه درمان چنین افرادی همچون ریحانه پارسا گفت:«در ابتدا برای درمان این افراد ابتدا باید با ارزیابی و مفهوم یابی خاطرات آسیب زا را پیدا کنیم.باید خلق و خوی دوران کودکی فرد را بشناسیم و عوامل توادم بخش رفتاری او را بیابیم.آنچه باعث بروز باورهای غلط فردی شده است پیدا کرده و باورهای واقع گرایانه را جایگزین آن کنیم.همچنین باید نوع روابط بین فردی این فرد که احتمالا آسیب زا بوده مشخص شود.اگر فرد رفتارهای تکانشی غیرقابل پیش بینی مثل خنده های ناگهانی بی دلیل یا گریه های ناگهانی دارد،باید این را به عنوان زنگ خطر بدانیم.چنین فردی احتمالا دچار نظم پریشی هیجانی است و ممکن است دست به آسیب به خود یا آسیب به دیگران بزند.اما باید توجه داشت که روان درمانی تنها در صورتی ممکن است که خود فرد تمایل داشته باشد.»

دکتر خلعتبری در آخر گفت:«چنین شخصیتی احتمالا برای تکمیل روند درمان نیاز به دارو دارد.در صورتی که بعد از جلسات روان درمانی در مورد چنین شخصیتی تشخیص دهیم که فرد برای درمان نیاز به دارو او را به همکاران روانپزشک ارجاع می دهیم.»

منبع
رکنا
کلیدواژه : ریحانه پارسا
اشتراک در
اطلاع از
guest
15 نظرات
قدیمی ترین
تازه‌ترین بیشترین واکنش نشان داده شده(آرا)
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
مهدی

اصولا آدمایی که احساس خود کم بینی دارند این کارها رو میکنند که در نهایت به مرز جنون میرسند این هم یه نوعشه دیگه

اقبال

دوستان حتی مسجد هم توالت دارد بین هشتاد میلیون نفر که نصف آنها زنهای نجیب ایرانی هستند ازین زن نماها هم هست مثبت فکر کتید و بجای پرداختن به
اقلیت فاسد به اکثریت محترم و مفید امیدوار باشیم

علی

چقدر قشنگ گفتی
ازبین هشتادمیلیون ایرانی باغیرت از این نخاله ها هم (هرچند کم) ولی وجود دارد و نباید رفتار این اوباش را به پای ایران نوشت

بنده خدا

داری در مورد ناموس مردم حرف میزنی، این کلمه فاسد را میدونی چه معنی داره؟خودت را یک لحظه بگذار جای خانواده این بنده خدا اون وقت بااین حرف رکیک چه حالی بهت دست میده؟!

محسن

تو خوبی

محسن

خوب حالا برو بخواب حرفتو زدی

⁦ʕ´•ᴥ•`ʔ⁩

چرا قیافه اش همیشه یکجوریه انگار میخواد بالا بیاره

Sahar

واقعا ریحانه پارسا شخصیت همه دخترای ایرانی و برده زیر سوال

ستی

چقد حقیر و بد بخت دیده شدن به چه قیمتی یکم اصیل باش زیبا رفتار کن اسگل عقده ای خدایا آدما چقد میتونن بیچاره باشن خانوما از خود مردا هم بپرسین این تیپ زنا براشون مثل دلقک سیرکه فرقی نمیکنه تو ایران هم نظر همه به میمونهای خیابان همینه یکم خودتون باشین

سحر

وای

بنده خدا

دوست عزیز یکی درمورد خودت یا نزدیکان این واژه زشت را به کار ببره خوشت میاد؟پس درست صحبت کن!

Mt

ب شما چ ربطی داره آخه
شما ب فکر خودت باش
اصلا دلش خواسته اینطوری باشه مگه زوره

شیدا

بهتره به جای این حرفا بگیم به من چه اصن هر غلطی دلش میخواد بکنه به جهنم مایه ابرو ریزی ایران ،مردم ایران،و خوانواده اش اصن ارزش حرف زدن ندارم

آزاده

آخه این متنی هست یه دکتری از راه دور تشخیص میده ریحانه باید دارو مصرف کنه ؟ برای چی ؟ یه دختر شاد و سرزنده که داره تنهایی در کشور غریب از پس خودش و زندگی برمیاد از همه سالم‌تر هست …. توی فرهنگ ایران هر کی گریه کنه و افسرده باشه سالم هست و هر کی شاد باید دارو مصرف کنه

ناشناس

نه دوست عزیز این خانم افسرده هست
این شادی نیست انسان وقتی افسرده میشه هر کاری میکنه که به شادی برسه ولی نمیرسه و وضعش حاد تر میشه
بعد هم یکی از درسای روانشناسی اینه که فقط با دیدن بیمار حالشو درک کنی بفهمی بیماریش چیه و از قیافه این خانم مشخصه کارش از افسردگی حادم گذشته

15
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x