پ

سفر بی بازگشت شاخ اینستاگرامی! + عکس

گابی پتیتو ، دختر 22 ساله آمریکایی که سفرهایش در شبکه های اجتماعی باعث شده میلیون ها نفر او را دنبال کنند ، کشته شده است و اف بی آی در تعقیب همسفر اوست که هیچ کس از او اطلاعی ندارد.

به گزارش گاردین ، ​​آخرین باری که خانواده گابی پتیتو او را دیدند زمستان سال گذشته بود ، هنگامی که او با نامزدش لندری از شهر خود در نزدیکی نیویورک آماده سفر جاده ای می شد. گابی علاقه زیادی به سفرهای جاده ای داشت و انتشار تصاویری از سفرهای او در شبکه های اجتماعی باعث محبوبیت او شد به طوری که میلیون ها نفر او را در شبکه های اجتماعی دنبال کردند.

گابی و لندری سفر خود را با یک ون سفید با تمام وسایل مورد نیاز خود آغاز کردند و این آخرین باری بود که والدین دختر جوان او را زنده می دیدند. طبق معمول ، گابی تصاویری از مکان های دیدنی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد تا اینکه در اوایل سپتامبر ، همراهش ، لندری ، تنها با همان ون سفید که سوار آن شده بودند به خانه بازگشت و وقتی خانواده اش از نامزدش سوال کردند ، او سکوت کرد و چیزی نگفت.

سفر بی بازگشت شاخ اینستاگرامی! + عکس

او چند روز بعد هنگام خروج از خانه برای پیاده روی ناپدید شد و خانواده اش دیگر او را ندیدند. چند روز بعد ، اواسط سپتامبر بود که خانواده گابی وقتی دیدند دخترشان به تماس های آنها پاسخ نمی دهد و در شبکه های اجتماعی فعال نیست ، نگران شدند و به کلانتری رفتند.

آنها از ناپدید شدن اسرارآمیز دخترشان خبر دادند و وقتی مأموران در مورد گابی تحقیق کردند و متوجه شدند که همراه او چند روز پیش تنها به خانه بازگشته و سپس به طرز مرموزی ناپدید شده است ، حدس زدند که اتفاق بدی برای دختر جوان افتاده است.

از آن به بعد ، جستجوی گابی و همراهش تا 20 سپتامبر آغاز شد ، زمانی که جسد گابی در نزدیکی اردوگاهی در وایومینگ پیدا شد. کشف جسد دختر جوان جنجال زیادی در رسانه ها و شبکه های اجتماعی آمریکا ایجاد کرد. بسیاری داستان را دنبال می کردند و می خواستند بدانند چه اتفاقی برای این دختر افتاده است.

سفر بی بازگشت شاخ اینستاگرامی! + عکس

با این حال ، جسد گبی بیش از سه هفته پس از مرگ وی پیدا شد و مشخص نیست که چه اتفاقی برای او افتاده است. در این شرایط ، همراه او به نام لندری ، که او نیز ناپدید شده بود ، تحت تعقیب قرار گرفت ، اما اثری از وی نبود. گابی بعداً برای تعیین علت مرگ به پزشکی قانونی منتقل شد و سرانجام سه شنبه گذشته ، کارشناسان اعلام کردند که این دختر در اثر خفگی کشته شده است و احتمالاً این خفگی به دلیل فشار دست بر دهان و گلو او بوده است.

با مشخص شدن علت مرگ شاخ آمریکایی در اینستاگرام ، تحقیقات AFBI برای دستگیری همراه او ادامه می دهد تا مشخص شود در زمان مرگ گابی چه اتفاقی افتاده است.

اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x