پ

ریحانه پارسا در حمام دیوانه شد! + فیلم

ریحانه پارسا بازیگر زن مهاجرت کرده ویدئویی را با افتخار به یاد روزهایی که در ایران بوده منتشر کرده است. مخاطبان این بازیگر را دیوانه نامیدند.
ریحانه پارسا نام یک چهره ایرانی است که مهاجرت کرد.ریحانه پارسا بعد از اینکه مهاجرت کرد،هر روز با بروز رفتارهای مبتذل در فضای مجازی کابران را حیرت زده کرد.رفتارهای ریحانه پارسا مورد پسند قشر هنرمند و فرهیخته و فرهنگی نبود و ریحانه پارسا برای اینکه فالوورهایش ریزش نکند و بتواند کاری کند که نامش بر سر زبان ها باشد،دست به رفتارهای مبتذل بیشتری زد. ریحانه پارسا اخیرا فیلمی جنجالی از کارهای عجیبش در فضای مجازی منتشر کرد.

 

ریحانه پارسا بازیگر زن سابق صدا و سیما که مدتی است به ترکیه رفته به یاد روزهایی که در ایران بوده دو ویدیو منتشر کرد. او در یکی از ویدئو ها کارهای عجیبی را انجام می دهد که تعجب همه را بر انگیخته و به لقب دیوانه را دادند. در این ویدئو با لباس هایی عجیب در حمام می پرد و حرکلت عجیبی انجام می دهد.

ریحانه پارسا در حمام دیوانه شد! + فیلم

او با انتشار این ویدیو ها نوشت : این ویدیو قسمتی از اجرای تئاتر کروکی در سالن تئاتر مستقل است…( به مناسبت روز تهران… شهر من،شهرِ خلاصه شده به چند خاطره زیسته و یک دنیا خاطره نزیسته… تهران، تئاتر، تداعی… گریزی نیست، دلتنگی را راه علاجی نیست… ارادت مهر ۱۴۰۰ استانبول)

ریحانه پارسا در حمام دیوانه شد! + فیلم

ظاهرا وضعیت مثل روزهای اول مهاجرت که ریحانه پارسا خوشحال از اقدامش بود نیست و کم کم او دلتنگ روزهایی است که در ایران سپری کرده است. او همه چیز را مثل یک خواب می بیند، از بازیگر مشهور تلویزیونی تا مدل دسته چندمی در ترکیه و همکاری با برندها و افراد ناشناس آنچه است که در مدت اخیر بر سر ریحانه پارسا آمده است . ریحانه پارسا از خانواده اش خیلی دلتنگ برادر کوچکش است و همیشه ابراز دلتنگی شدید برای او می کند ولی ظاهرا خانواده اش تمایلی برای پیوستن به او در ترکیه ندارند.

ریحانه پارسا در حمام دیوانه شد! + فیلم

ریحانه پارسا اخیرا اعلام کرده که از رفتن به این راه پشیمان است و به آخر خط رسیده و امیدی به زندگی ندارد. شاید یکی از دلایل اصلی این صحبت ها شکست در جذب فالوور و کسب درآمد از ایرانی هاست. او می گوید که دیگر امیدی به زندگی ندارد و باخته است و به آرزوهایی که داشته نتوانسته برسد.

ریحانه پارسا در حمام دیوانه شد! + فیلم

منبع
برخط نیوز
کلیدواژه : ریحانه پارسا
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

کلید مقابل را فعال کنید