تیپ جالب مسی در دیدار با پسر بازیکن سابق برزیل

images
ب

لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن، به تازگی به همراه سایر هم‌تیمی‌های خود دیداری با پسر میشل بستوس، بازیکن سابق تیم ملی برزیل و باشگاه‌هایی مثل المپیک لیون، داشته است که در آن سر و وضع برخی از بازیکنان پی اس جی از جمله خود لیونل مسی جالب است.

فوتبالی: لیونل مسی، فوق ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن، به تازگی به همراه سایر هم‌تیمی های خود دیداری با پسر میشل بستوس، بازیکن سابق تیم ملی برزیل و باشگاه هایی مثل المپیک لیون، داشته است که در آن سر و وضع برخی از بازیکنان پی اس جی از جمله خود لیونل مسی جالب است.

لیونل مسی بازیکنی نیست که معمولا لباس هایی عجیب و غریب بپوشد و بخواهد از این نظر جلب توجه کند چرا که همواره فوق ستاره آرژانتینی را در مراسم ها و جا های مختلف با لباس هایی آراسته و شیک و ظاهری نرمال دیده ایم و شاید تفاوت اصلی بازیکنی مثل لیونل مسی با بازیکنی مثل نیمار جونیور هم در همین چیز ها باشد چرا که منتقدان نیمار می گویند که او بیش از آنکه حواسش به فوتبال باشد، روی ظاهر خود و حواشی بیرون زمین وقت می گذارد.

تیپ جالب مسی در دیدار با پسر بازیکن سابق برزیل

اکنون مسی در دیدار با پسر میشل بستوس لباس جالبی بر تن دارد که قدری جلب توجه می کند. او یک تیشرت سفید به همراه یک شلوار و روپوش یاسی رنگ پوشیده است و بدین ترتیب تیپ جالبی در این دیدار داشته است.
میشل باستوس در حال حاضر ۳۸ ساله است و این پسر او است که تشابه ویژه ای با خودش دارد و با بازیکنان و ستارگان پی اس جی دیداری داشته است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.