ارجاع لایحه رتبه بندی معلمان به کمیسیون آموزش مجلس

index
ب

با موافقت نمایندگان مجلس شورای اسلامی لایحه رتبه بندی معلمان برای اعمال اصلاحیه جدید در خصوص رتبه های پنجگانه در سایر مواد این لایحه به کمیسیون آموزش ارجاع شد.

تسنیم، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 28 مهر) قوه مقننه با ارجاع لایحه رتبه بندی معلمان برای اعمال اصلاحیه جدید در خصوص رتبه های پنجگانه در سایر مواد این لایحه به کمیسیون آموزش با 158 رأی موافق، 22 رأی مخالف و 5 رأی ممتنع از مجموع 230 نماینده حاضر در صحن موافقت کردند.

با موافقت نمایندگان با پیشنهاد اصلاح کل حمیدرضا حاجی بابائی رئیس فراکسیون فرهنگیان در خصوص ماده 3 لایحه رتبه بندی معلمان و اصلاح رتبه های پنجگانه و تغییر این رتبه ها به عنوان های آموزشیار معلم، مربی معلم، استادیار معلم، دانشیار معلم و استاد معلم، باید عناوین این رتبه ها در سایر مواد دیگر این لایحه اصلاح شود.

براین اساس محمدباقر قالیباف رئیس مجلس بعد از تصویب پیشنهاد حاجی بابایی خطاب به نمایندگان اعلام کرد: به دلیل تصویب اصلاح کل ماده 3 اکنون باید مواد دیگر این لایحه رتبه های جدید پنجگانه اصلاح شود، از این رو لایحه باید به کمیسیون آموزش، تحقیقات و فناوری ارجاع شود که نمایندگان در ادامه بعد از رأی گیری موافقت خود را با این ارجاع اعلام کردند.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.