واکنش جنجالی سحر قریشی به محاصره شدن توسط مردها + فیلم

index
ب

اقدام جالب سحر قریشی بازیگر زن جنجالی نسبت به واکنش بادیگاردهایی که او را محاصره کرده اند را ببینید.

 

در یکی از مراسماتی که سحر قریشی می خواهد حضور پیدا کند چند مرد قوی هیکل که خودشان را بادیگارد می نامند قصد دارند که با محاصره کردن او و درست کردن حقله بین او و طرفدارانش فاصله ایجاد کنند که او مانع این کار می شود.

حرکت جالبی که سحر قریشی برای شکستن حلقه این چند مرد انجام می دهد سوژه رسانه ها و کاربران شبکه های اجتماعی شده است. سحر قریشی ارتباط بسیار صمیمی با طرفداران خود که اکثرا دختران زیر ۱۸ سال هستند دارد و تا جایی که بتواند با آنها عکس می گیرد و پای صحبت آنها می نشیند.

واکنش جنجالی سحر قریشی به محاصره شدن توسط مردها + فیلم

حاشیه های سحر قریشی و حجاب

شاید هرجا اسم سحر قریشی می آید اولین کلیدواژه ای که در کنار ان مطرح می شود حجاب است. حالا چه رعایت حجاب توسط خود خانم قریشی و چه اظهار نظرهای او درباره حجاب در مصاحبه هایش ! او یکی از جنجالی ترین بازیگران زن ایرانی به لحاظ مصاحبه درباره حجاب است و هر حرفی در اینباره بزند (چه موافقت با حجاب چه مخالفت) عده ای ناراحت شده و حاشیه ایجاد می شود. خانم قریشی در یکی از مصاحبه هایش از اینکه مردم به تیپ و ظاهر و حجاب او گیر می دهند ابراز نگرانی و ناراحتی کردند. سحر قریشی می گوید که برخی از مردم از دین اسلام فقط گیر دادن به حجاب را یاد گرفته اند چرا باقی گناه ها را (مثل دروغ و …) حساسیت نشان نمی دهید. او خاطره ای از سفرش به مشهد را می گوید که در آن یک زن مشهدی به او می گوید که حجاب به او می آید و کاش همیشه حجاب داشته باشد. سحر قریشی بازیگر زنی است که با مصاحبه های جنجالی خود مشهور است و جالب است بدانید که در مصاحبه هایی قبل از این مصاحبه او از حجاب داشتن دفاع کرده بود ! به نظر می رسد خانم قریشی در هر مصاحبه شخصیتی جدید پیدا می کند و حرفه های تازه می زند. سحر قریشی  متولد ۶ دی ۱۳۶۶ در تهران بازیگر، سینما، تلویزیون، تئاتر و مدل ایرانی است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.