ماجرای جنجالی استخدام دختر نماینده گرگان در وزارت نفت

index
ب

استخدام دختر نماینده مجلس گرگان در وزارت نفت باعث شده که حواشی زیادی در فضای مجازی به وجود بیاید.

انتشار نامه‌ای جدید از رمضان‌علی سنگدوینی، نماینده مجلس خطاب به وزیر نفت، بعد از نامه محرمانه اوجی برای استخدام دختر این نماینده مجلس در وزارتخانه، موجی از بدبینی را به نوع ارتباط مجلس و وزرا ایجاد کرده است.حال سوال اساسی این است که چگونه نامه استخدام فردی برای وزیر نفت ارسال می‌شود که مدرک کارشناسی خود را با معدل ۱۴.۶۷ گرفته است و حتی در آزمون وزارت نفت هم قبول نشده است؟ حال آنکه بسیاری از مهندسان فارغ‌التحصیل از بهترین دانشگاه‌های ایران بیکار هستند.

استخدام پرحاشیه دختر آقای نماینده منتفی شد

خبرگزاری فارس در خبری از منتفی شدن استخدام دختر نماینده گرگان در وزارت نفت خبر داد.

در ادامه این خبر آمده است:

وزیر نفت دستور لغو استخدام دختر عضو کمیسیون انرژی مجلس را صادر کرد.

همچنین فرآیند جذب همه قبول‎شدگان در آزمون جذب مدت معین نوین که در دوران زنگنه به صورت غیرشفاف و رانتی برگزار شده بود، نیز متوقف شد.

خبر استخدام نفیسه سنگدوینی دختر رمضانعلی سنگدوینی نماینده مردم گرگان در مجلس و عضو کمیسیون انرژی مجلس باعث گلایه‌ها و اعتراضات فراوانی در بین کارکنان صنعت نفت و سایر مردم کشور شد. در همین رابطه  وزیر نفت دستور لغو استخدام دختر عضو کمیسیون انرژی را داد.

نفیسه سنگدوینی دختر رمضانعلی سنگدوینی عضو کمیسیون انرژی مجلس نیز یکی از این ۷۵۰ نفری بود که ظاهرا با چانه‌زنی این نماینده با بیژن زنگنه در لیست قرار گرفت. سپس دوباره این ۷۵۰ نفر برای تعیین تکلیف به مرکز ارزیابی رفتند و از این تعداد ۶۰ نفرشان مورد پذیرش قرار گرفتند.

البته پذیرش این ۶۰ نفر به دلیل توانمندی آنها نبود بلکه حتی تعدادی از آنها در آزمون مرکز ارزیابی رد شدند ولی به هر حال با توصیه‌ها و آزمون‌های چندباره بالاخره با حضور انها در وزارت نفت موافقت شد. در نتیجه در این فرآینده غیرشفاف حدود ۵۱۰ نفر جذب وزارت نفت شدند.

ماجرای جنجالی استخدام دختر نماینده گرگان در وزارت نفت

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.