هشدار درباره ریزش شدید قیمت بیت کوین!

index
ب

به نقل از کوین تلگراف ، صندوق ریسک سرمایه پنترا در یادداشتی به معامله گران نسبت به کاهش شدید قیمت بیت کوین پس از پایان روند صعودی فعلی هشدار داد ، تا حدی که مدل سازی انجام شده توسط این موسسه نشان می دهد که ارزش بیت کوین ممکن است در این مرحله ۸۰ درصد کاهش یابد. کاهش ۸۰ درصدی بیت کوین دور از انتظار نیست و مطالعات تاریخی نشان می دهد که قیمت بیت کوین به طور مشابه در سال های ۲۰۱۳ ، ۲۰۱۵ و ۲۰۱۷ کاهش یافته است.

بیشترین افت قیمت بیت کوین مربوط به افزایش آن از ۲۰،۰۸۹ دلار به ۱۱۱۱ دلار بود. این کد همچنین در سالهای ۲۰۲۰ و ۲۰۲۱ افت ۶۱ و ۵۴ درصدی را تجربه کرد و چرخه خرسی ۲۰۲۱ می تواند قیمت آن را به حدود ۱۲ هزار تا ۱۵ هزار دلار برساند.

دان مورهد ، مدیر Penta Capitall می گوید: “چرخه‌های ریزشی همیشه در بازار هستند و در آینده نیز اتفاق خواهند افتاد. قرار نیست یک روند صعودی تا ابد ادامه داشته باشد همان طور که قرار نیست قیمت‌ها تا همیشه روز به روز بیشتر ریزش کنند.

قیمت بیت کوین نیز در اوایل سال جاری به بیش از ۶۰ هزار دلار رسید ، اما پس از آن ، با اخبار منفی منفی از سوی چین ، قیمت ها تا حدی سقوط کرد که بیت کوین نیمی از ارزش خود را از دست داد.

تعدادی دیگر از تحلیلگران بازار نظر کاملاً متفاوتی دارند و معتقدند که باید منتظر ۱۰۰ هزار دلار بیت کوین باشیم. این گروه تأیید ضمنی معاملات ارزهای دیجیتال در ایالات متحده و کاهش شدید بیت کوین های قابل استخراج را دلیل اصلی استدلال خود می داند. روند قیمت بیت کوین از آن جهت حائز اهمیت است که با حدود ۴۶ درصد از ارزش کل بازار ارزهای رمزنگاری شده ، به ویژه در ماه های اخیر ، تعیین کننده ترین عامل در بازار شده است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.