مدل جدید خودروی سیتروئن C3 با طراحی جذاب

مدل جدید خودروی سیتروئن C3 با طراحی جذاب
ب

سیتروئن به تازگی هاچ بک میان رده سیتروئن C3 را با تغییرات جدید در طراحی به روز کرده و نسخه Shine این خودرو را کنار گذاشته و نسخه مخصوص Saint James را جایگزین آن کرده است. این نسخه جدید سیتروئن C3 بیشتر روی طراحی متمرکز شده است که باعث جذابیت بیشتر این خودرو شهری می شود.

سیتروئن می گوید C3 Saint James از مارک معروف لباس با همین نام الهام گرفته شده است. قیمت تریم جدید از 16،755 دلار شروع می شود که 400 پوند بیشتر از Shine قدیمی است. سیتروئن تأکید می کند که خریداران این شرکت همیشه در ازای پرداخت بیشتر ، استانداردها و گزینه های بیشتری را در خودروهای جدید خود دریافت خواهند کرد ؛ بنابراین ، این افزایش قیمت مربوط به استانداردهای جدیدی است که این خودرو به خریداران ارائه می دهد.

اگر بخواهیم بر اساس مشخصات Shine فعلی کار کنیم ، ارتقاء جدید شامل صندلی های پیشرفته Comfort این برند ، کفپوش جدید و داشبورد لمسی جدید است. همچنین یک بسته جدید سقف به سبک سنت جیمز با رینگ های 16 اینچی آلیاژی دو رنگ ، شیشه عقب ، فرمان چرمی و دوربین دید عقب وجود دارد.

C3 سنت جیمز با دو گزینه موتور بنزینی در دسترس است که هر دو بر اساس واحد 1.2 لیتری سه سیلندر سیتروئن طراحی شده اند. ارزان ترین مدل دارای موتور تنفس طبیعی است که 82 اسب بخار قدرت و 118 نیوتن متر گشتاور را با گیربکس 5 سرعته دستی به چرخ ها منتقل می کند. علاوه بر این ، نسخه توربوشارژ همان موتور نیز وجود دارد که 109 اسب بخار قدرت و 205 نیوتن متر گشتاور تولید می کند. این خودرو به گیربکس شش سرعته دستی متصل شده و از 2 19،295 شروع می کند.

تجهیزات استاندارد شامل رینگ های آلیاژی 16 اینچی ، چراغ های جلوی LED ، کروز کنترل ، تشخیص علائم راهنمایی و رانندگی ، تهویه مطبوع اتوماتیک و نمایشگر سرگرمی هفت اینچی است ، اما این دستگاه ها اغلب تنها در نسخه هایی با موتور بنزینی سیتروئن 82 اسب بخاری در دسترس هستند. است. تجهیزات ارائه شده ، اگرچه در مقایسه با خودروهای امروزی چندان چشمگیر نیستند ، اما باید توجه داشت که سیتروئن C3 یک ماشین فوق العاده مینی اقتصادی است که هدف آن ارائه محصولاتی با ویژگی های کامل ، اما ارزان است

 

مدل جدید خودروی سیتروئن C3 با طراحی جذاب مدل جدید خودروی سیتروئن C3 با طراحی جذاب مدل جدید خودروی سیتروئن C3 با طراحی جذاب مدل جدید خودروی سیتروئن C3 با طراحی جذاب

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.